Вінницька «Прем’єр-Нива» двічі переграла футболістів Чернігова

20 квітня в рамках ДЮФЛ України вінницька «Прем’єр-Нива» 2005 р.н. вдома переграла чернігівську ДЮСШ із рахунком 3:1. Всі голи були забиті в першому таймі. Дублем в складі нивівців відзначився Олександр Сагнієнко, ще один м’яч провів Максим Афстафьєв.

«Прем’єр-Нива» вийшла вперед, гості відігралися зі штрафного. Далі команда Олександра Гуріна і Олега Шумовицького провела кілька хороших атак, які реалізувала.

– Могли й довести рахунок до розгромного. Але здорово зіграв воротар гостей. В другому таймі ми не грали не збереження рахунку, але ворота обох команд залишилися сухими, – каже тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олександр Гурін.

В першому колі із цією ж командою ми також виграли 3:1, але останній гол забили лише на останній хвилині.

– Мета нашої команди – вийти до фінальної частини ДЮФЛ України. Для цього необхідно зайняли в групі 1-4 місця, – пояснив Олександр Гурін.

Нападник вінницької «Прем’єр-Ниви» 2005 р.н. Данило Ігнатовський в цій грі не забив. Але він задоволений результатом.

– Виграти вдалося за рахунок впертості і непоступливості. Ми мали велике бажання здобути очки, – розповів Данило Ігнатовський.

Тим часом в рамках ДЮФЛ України вінницька «Прем’єр-Нива» 2004 р.н. вдома приймала команду чернігівської ДЮСШ.

Вінничани вийшли вперед на 15-й хвилині. Після діагональної передачі Вадим Святоха добре обробив м’яча і миттєво відправив його в ціль. 1:0.

Але вже під час наступного розіграшу суперник зрівняв рахунок, скориставшись помилками наших оборонців. 1:1 після першого тайму.

В другому таймі грала була цікавою і насиченою гольовими моментами, причому у обох команд. В його середині вінничани провели вирішальний гол. Його забив Ілля Збитковський. Він вдало завершив націлену передачу вже першим дотиком. Хоча перед цим двічі не використав виходи віч-на-віч із воротарем. Отже, 2:1.

– Ми мали моментів на 8 голів, і це лише в другому таймі. Але головне, що здобули три очки, – каже тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Cергій Шубін.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.