Вінничани виграли міжнародний футбольний турнір Utmost Cup

Вінничани виграли міжнародний футбольний турнір Utmost Cup

20 жовтня на СК "Нива" відбулось урочисте закриття дитячого міжнародного турніру з футболу Utmost Cup U-9 (серед юнаків до 9 років). 

На ньому були присутні директор ДЮСШ "Прем'єр-Нива" Олег Тарлецький, почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк, капітан цієї команди Колінс Нгаха, заступник голови обласної федерації футболу Семен Ханук, виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський, депутати обласної ради та інші поважні гості. Вони проводили нагородження. Призери отримали Кубки, медалі, дипломи і пам’ятні індивідуальні призи. 

На турнірі змагалися 32 команд. Половина – 2007 р.н., інша – 2008 р.н. Приїхали гості з багатьох областей України, а також з Молдови, Сербії, Румунії. Вінницю представляли 6 команд – з ДЮСШ "Прем'єр-Нива", ДЮСШ Блохіна-Бєланова і ДЮСШ «Темп». Учасники турніру в кожній віковій категорії були розбиті на 4 групи по 4 команди. Далі – матчі плей-офф.

В молодшій групі перемогла "Прем'єр-Нива" (Вінниця). В фіналі вона здолала ФК «Люцефарул» (Клуж, Румунія) – 1:0. В поєдинку за третє місце команда ФК «Маріуполь» в серії пенальті переграла ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова.

В фіналі старшої групі вінницька «Нива» зіграла з ДЮСШ Тернополя – 1:1 в основний час, але поступилася їй в серії пенальті. В матчі за третє місце «Колонія» (Сербія) в серії пенальті переграла «Переможець» (Київ). В матчі за п’яте місце "Прем'єр-Нива" переграла ФК «Маріуполь» - 2:0.     

Кращим гравцем турніру серед юнаків 2008 р.н. став Олександр Красніков ("Прем'єр-Нива"). А серед юнаків 2007 р.н.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:30 «У мене не було жодного двохсотого»: історія єгеря з Хмільника, який на фронті з сином і братом play_circle_filled photo_camera 14:07 Прикинувся 17-річним і два роки шантажував 7-річну дитину — суд оголосив вирок 13:13 261 бій за добу — де російська армія намагалася прорвати оборону photo_camera 12:21 Кожен четвертий пенсіонер живе на 112 гривень на день — а що на Вінниччині? Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 11:05 Через сказ у кота навколо Урожайного встановили п'ятикілометрову загрозливу зону 11:00 На заправці у Вінниці влаштували танці під російську музику. ВІДЕО play_circle_filled 10:30 У чоловіка знайшли понад п'ять кілограмів канабісу та плантацію конопель photo_camera 10:20 BMW і Skoda не поділили дорогу на Пирогова 09:34 Де у Вінниці 23 липня не буде води, світла та гарячої води: перелік адрес 09:11 Згорілі опори та аварійні вимкнення: чим загрожує багаття під лініями електропередачі 08:33 Сьогодні вітайте Віталія та Ганну. Історія, заборони та прикмети 23 липня 21:01 Погода кидає з крайності в крайність: до чого готуватися вінничанам photo_camera 20:02 П'ять ознак, що дитину можуть намагатися завербувати через інтернет 19:04 Перевіряють таксистів Вінниччини. За роботу «в тіні» загрожує штраф до 34 тисяч гривень 18:26 Пальне знову дорожчає. Чи чекати 100 грн за літр і де у Вінниці ще можна заправитися дешевше 17:53 Заплутався у водоростях і почав тонути: вінничанин намагався вплав дістатися Молдови play_circle_filled 17:07 У Ладижині через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 15 мешканців photo_camera 17:02 «Ти маєш бути і лікарем, і психологом»: медикиня з Літина — про професію без вихідних 16:51 Грати та перегородки заважали потрапити до укриттів: у Вінниці почали примусовий демонтаж photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up