Вболівальників «Ниви» запрошують на зустріч із командою

Вболівальників «Ниви» запрошують на зустріч із командою

Шостого квітня поновлюється сезон у чемпіонаті України з футболу (друга ліга). Перед цим по традиції ФК «Нива» (Вінниця) організовує зустріч із вболівальниками і представниками ЗМІ.

Вона пройде у понеділок, першого квітня, в конференц-залу готелю «Франція». Початок – о 19.00.  Вхід – вільний.  

На зустрічі будуть присутні футболісти, тренерський штаб і керівництво команди, а також члени громадської організації «Футбольний клуб «Нива-Вінниця».  

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Максим.
    https://www.youtube.com/watch?v=3RPBc0vplOM
    Порох - моєї Батьківщини ворог!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:09 Без світла залишились понад 39 тисяч людей. Як працюють служби на Вінниччині photo_camera 10:47 Нові газові автобуси Solaris вийдуть на маршрути Вінниці 10:14 «Копійка до копійки: жінка хотіла вивезти за кордон срібні монети та нагороди photo_camera 09:48 Частина Вінниці залишилася без води, тепла та світла: перелік адрес Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 09:42 Що подарувати на день Святого Валентина (партнерський проєкт) 09:03 Захищав Україну з перших днів війни: Вінниця прощається з воїном Валерієм Почапським 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:15 29 січня — День пам’яті Героїв Крут: історія, прикмети та традиції 07:45 Волейболісти вінницького клубу «МХП-Колос» обмінялися перемогами 21:00 У Гайсинському районі 45-річний чоловік до смерті забив односельця палицею 20:08 Ми обрали пʼять найбагатших депутатів Вінницької міськради. Хто вони? 20:05 Коли та як виплачують мільйон молодим військовим-контрактникам — розповідає адвокат 19:57 Сліди крові та рештки дикої кози знайшли біля нацпарку «Кармелюкове Поділля» 19:32 Транспортна компанія чи лікарня Пирогова: на кого у Prozorro скаржилися найбільше в 2025 році 18:47 Вкрали смартфон у пенсіонера та 30 тисяч у магазині: на Тульчинщині «попрацювали» злодії 17:26 Чадний газ від генератора вбив двох пенсіонерок у пансіонаті. Адміністраторці повідомили про підозру 17:04 «Відлік йшов на секунди»: як медсестра Олена Саєнко врятувала пасажира в тролейбусі 16:30 Коли мило було по талонах: як старий миловар рятував Ямпіль від радянського дефіциту 16:10 у Могилів-Подільському 77-річний чоловік накинувся на рідних із сокирою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up