У Вінниці розпочалися обласні етапи Всеукраїнських конкурсів спортивної фотографії і спортивних журналістів

У Вінниці розпочалися обласні етапи Всеукраїнських  конкурсів спортивної фотографії і спортивних журналістів

Розпочався обласний етап Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії (2019 рік). Його організатором виступає відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Прийом спортивних фотографій, які мають бути зробленими протягом 2019 року, триває до першого жовтня. Їх необхідно надсилати в електронному вигляді за адресою: [email protected]. Зокрема, файли у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів. Колаж та комп`ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Конкурс проводиться окремо серед фотографів-професіоналів, аматорів, дітей (до 16 років). Сюжети світлин мають будуватися навколо таких тем: спорт, Олімпійський рух, активне та спортивне дозвілля. Один учасник може представити не більше п’яти фотографій.

Фотороботи розглядатиме компетентне обласне журі на чолі із головою відділення НОКУ дворазовим срібним олімпійським призером Павлом Хникіним. По традиції до нього також увійдуть професіонали із місцевого фотоклубу «Обрій», відомі вінницькі спортсмени, тренери і керівники галузі.

Відділення НОК України паралельно проводить й обласний етап  XIX Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська» серед спортивних журналістів. Кращих визначатимуть у номінаціях: найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту), найкраща спортивна газета року, найкраща циклічна спортивна теле- та рідіопрограма, найкраще електронне видання (відділ спорту), найкращі спортивні журналісти. за відданість олімпійському руху, дебют в спортивній журналістиці. Для участі необхідно до 15 жовтня 2019 року подати до відділення НОКУ подати по 10 робіт у кожній номінації, в якій берете участь.  

Лауреати обласних конкурсів наприкінці року отримають грошові премії. Водночас кращі роботи за підсумками місцевого етапу (не лише призерів!) будуть представлені на фіналах Всеукраїнських конкурсів, журі яких очолює олімпійський чемпіон Сергій Бубка. І також мають шанс бути відзначеними! Довідки за телефоном: 099-128-52-72 (координатор обласних конкурсів Михайло Шафір).

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:08 Вижити в –20°C без світла: де у Вінниці зігріти дитину та як безпечно пережити пік морозів 18:03 У Жмеринці 62-річна наркодилерка торгувала амфетаміном прямо під час іспитового терміну photo_camera 17:32 Суд, поліція, місцеві депутати: кого внесли до Реєстру корупціонерів у 2025 році на Вінниччині 17:01 «Дихати немає чим»: чому вінницькі двори перетворилися на газові пастки та що на це кажуть фахівці Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 16:26 Десять років за «закладки»: у Вінниці засудили розповсюджувача психотропів 16:16 250 тисяч гривень на ветеранський бізнес: як скористатися ваучерною підтримкою 16:04 Реєстрація Starlink у Вінниці: як і де поставити свій термінал на облік 15:41 25-річного чоловіка з Гайсинщини підозрюють у зґвалтуванні 15-річної падчерки 15:32 «Вінницязеленбуд» планує великий переїзд: що відомо про проєкт адмінцентру 15:25 Гендиректорка, яка разом з ексголовою ДСНС «нагріла» бюджет на три мільйони, отримала підозру 14:17 Календар визначних та пам'ятних дат на лютий 2025 року: чи будуть додаткові вихідні 13:50 «Я йду на роботу з радістю»: як Олександра Юрченко знайшла свою професію у МХП (Новини компаній) 13:36 Реформа шкільної освіти. У Вінниці обговорюють плани масштабних змін 13:25 Де у Вінниці купити плитку та сантехніку: кращі магазини та салони міста (партнерський проєкт) 12:04 Трагедія на Михайловського: затримали вінничанина, який до смерті забив рідного брата 11:38 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 65 актуальних пропозицій роботи у Вінниці 11:32 Замість фронту — на продаж: які вінницькі благодійні фонди помітили у торгівлі автомобілями для ЗСУ 11:05 Кадрова ротація у ПЦУ: митрополит Симеон залишає Вінницю, а єпархія отримує нового очільника photo_camera 10:10 Влучання у ТЕС та арктичний холод: як Вінниця долає наслідки масованої атаки 3 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up