У «AUTO.RIA Cup» переможених не було

У «AUTO.RIA Cup» переможених не було

Фонд RIA і «AUTO.RIA» підтримали фестиваль футзалу серед юнаків 2008 – 2009 р.н. Він отримав назву «AUTO.RIA Cup». Змагання проходили першого – другого квітня в СК «Нокаут». 

Вони зібрали 18 команд. На майданчик у кожного з колективів виходили по три польових гравці і воротар. Діти грали поперек майданчика, зі зменшеними воротами і м’ячем. Одночасно проходило по три поєдинки.

Малеча отримувала масу задоволення. Приміром, восьмирічний гравець команди «Темп» Денис Ковальчук  розповів, що він дуже полюбляє грати в футбол. Хлопчик любить вигравати, але в разі поразок також не особливо засмучується.

Команди змагалися за коловою системою (окремо у двох вікових категоріях). Призерів не визначали, але високі результати показали команди Палацу дітей та юнацтва, ДЮСШ «Темп», шкіл № 15 і № 16. Переможених не було – всі команди отримали кубки за перше місце! А всі учасники були нагороджені грамотами і медалями, солодкими подарунками.

– У фестивальних змаганнях головне не перемога, а цікава боротьба з різноманітними суперниками. За таким принципом навчають малечу у всій Європі – Данії, Іспанії, Голландії тощо. В серйозних турнірах, де важливо показати результат, європейські футболісти починають змагатися з десяти років чи навіть пізніше. Для України це поки що новинка, – інформує тренер ДЮСШ «Темп» Олександр Самолюк.

Директор компанії «RIA.com» Сергій Лужецький звертає увагу, що Фонд RIA активно підтримує заходи для інтелектуального і фізичного розвитку молоді.

– Наш проект «AUTO.RIA» був створений у Вінниці, але згодом став національним лідером у своїй сфері. Ми підтримуватимемо юних вінницьких спортсменів і віримо, що вони також з часом стануть кращими в Україні, – підкреслив Сергій Лужецький.   

Виконавчий директор обласної Асоціації футзалу В’ячеслав Обезюк нагадав, що «AUTO.RIA Сup» – вже другий фестиваль футзалу, який цього року проходить у Вінниці. Він зазначив, що змагання, де не визначаються призери, ми проводимо першими в Україні.

– В червні організовуємо масовий фестиваль з футболу просто неба (у трьох вікових категоріях). Він пройде на Центральному міському стадіоні Вінниці, який ми розділимо на шість рівних частин. Попередньо записалися 45 команд – з Черкас, Києва, Одеси, Вінниччини тощо, – повідомив В’ячеслав Обезюк. 

Previous Next

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:05 Де у Вінниці ветерани можуть отримати допомогу? Адреси просторів 18:35 Хто і чим володіє у Вінницькій ОВА? Аналіз декларацій заступників Заболотної за 2025 рік 18:12 Вісім дронів і генератори передала військовим освітня родина ліцею №35 photo_camera 17:36 Через війну проект був на паузі: у Тяжилові відновили роботу над дитячим центром «Мрія» photo_camera Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:11 «П’ятірка» Вінниці: історія маршруту, що поєднує вокзал, центр і Вишеньку 16:48 «До цієї школи моя дитина більше не піде!» Як у Вінниці відреагували на побиття школярки 16:41 Відстрочка за 3000 доларів: у Жмеринці викрили схему з меддовідками photo_camera 16:37 Погода різко зміниться: що чекає Вінниччину найближчими днями photo_camera 16:13 За 7,5 мільйона євро будують новий реабілітаційний простір у Вінниці 16:03 Триває ямковий ремонт доріг Вінниччини: де вже працювали play_circle_filled 15:13 На Вінниччині викрили «VIP-трансфер» до кордону за 10 000 доларів play_circle_filled 14:38 П’ять безкоштовних вбиралень на всю Вінницю? Скільки місто витрачає на туалети 14:09 На Магістратській частково обмежать рух транспорту: коли та чому 13:13 Вінницькі гвардійці ліквідували «шахед» з кулемета Canik M2 12:56 Квартира нова, а вже з тріщинами у стінах? Як змусити вінницького забудовника виправити дефекти 12:09 Школярі Вінниці влаштували велопробіг у пам’ять про полеглих Героїв 11:12 На Магістратській водійка на BMW збила 57-річного велосипедиста 10:25 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:04 У частині Вінниці тимчасово зупинили гарячу воду: адреси
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up