Нивівці відвідали Стрижавську школу-інтернат для дітей із вадами розумового розвитку

Нивівці відвідали Стрижавську школу-інтернат для дітей із вадами розумового розвитку

Вінницькі волонтери  разом з футболістами «Ниви-В» відвідали Стрижавську школу-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку. Вихованці радо поспілкувалися зі спортсменами. 

Команда «Інтер», створена у дитячому закладі , зіграла товариський матч проти нивівців. Перемогла дружба! 

Школі-інтернату були передані подарунки, спортивний інвентар та необхідні у господарстві речі. Команду вихованців навчального закладу нагородили кубком за участь у товариській зустрічі, подарували футбольний м'яч з підписами усіх гравців та сувеніри від «Ниви-В». Щоб юні футболісти займались і підвищували свою майстерність, їм подарували комплекти тренувальної
футбольної форми.

Вихованці Стрижавської школи-інтернату для дітей з вадами розумового розвитку досягли високих результатів на футбольній ниві.

– Команда "Інтер " є неодноразовим  чемпіоном України та дворазовим призером чемпіонату Європи серед відповідних закладів, – розповів директор школи Василь Луцький.
– Дуже приємно, що діти, незважаючи на свої недуги, цікавляться та активно займаються спортом. А за успіхами нашої рідної "Ниви -В " вони постійно слідкують та намагаються відвідувати  домашні матчі вінницького клубу, – поділився враженнями один із організаторів заходу, член правління Вінницької ГО " Батьківщина молода " Денис Романовський.
На завершення зустрічі футболісти пообіцяли вихованцям квитки на найближчий домашній матч  «Ниви-В». 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 19:30 На чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» вінничани здобули 13 золотих нагород photo_camera Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 19:11 Понад пів сотні вінничан вийшли на велику толоку — приводили до ладу набережну Південного Бугу 18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera 12:56 Зник безвісти, щоб торгувати арсеналом: СБУ накрила масштабний канал збуту зброї з фронту photo_camera 11:49 «Ціни не відповідають можливостям»: вінничани вимагають переглянути вартість проїзду та умови пересадки 11:05 На Вінниччині викрили нелегальних перевізників, які без ліцензій возили пасажирів до Європи 10:03 Вінницького екснардепа Руслана Демчака екстрадували з Німеччини. Його судитимуть за відмивання 20 мільйонів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up