На старті меморіалу Закарлюки «Арсенал-Київщина» переграв «Ниву-В"

На старті меморіалу Закарлюки «Арсенал-Київщина» переграв «Ниву-В"

Група А. 1 тур.

Голи: Пилиповець, 23, Горбаченко, 66

Матч проходив на досить слизькому полі НТБ «Арсенал-Київ» (Щасливе). Це, звичайно ж, наклало свій відбиток на гру. Адже перед цим матч клубів першої ліги Оболонь-Бровар (Київ) і Колос (Ковалівка) на цій же арені не відбувся. Столичний колектив, зігравши кілька хвилин, відмовився продовжувати і запропонував перенести поєдинок через небезпеку отримання гравцями травм на слизькій арені.

Спершу після кутового Зоря виклав м’яча потенційному новачку «Арсенала-Київщини», екс-ворсклянину Пилиповцю. І Олександр вразив ворота вінничан (більшу частину гри діяв основний воротар гостей з Поділля – Максим Бабійчук). Міг зрівняти рахунок нивівець Ігор Маляренко, однак його удар з-під поперечини відбив переглядовий воротар «канонірів».

А в другому таймі Влад Горбаченко, який пройшов фахову школу в столичному Арсеналі, а також плідно грав на Київщині, закріпив перевагу Арсеналу-Київщини. Відзначимо, що і в першому колі Другої ліги команда Андрія Ущаповського виявилася сильнішою за Ниву-В (2:1 в Білій Церкві).

По складах. У «Ниві-В» новачків ще переглядають і не вважають поки за потрібне їх афішувати, тому що до підписання контрактів ще далеко. Одне можемо констатувати: у команді є нові люди у всіх лініях. Ведеться селекція. Власне, участь в зимовому турнірі – один із її етапів, поєднаний з ігровою практикою.

У другому турі «Arsenal Cup» імені Сергея Закарлюки Нива-В зіграє з першоліговим Колосом (Ковалівка, Київська область), а Оболонь-Бровар (Київ) – з Арсеналом-Київщиною.

За матеріалами: «СпортАрена»

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera 15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування 10:03 У Кирнасівці через зарядку телефона загорілося ліжко: жінка отруїлася чадом photo_camera 09:19 Вінниця прощається з підполковником Повітряних сил Романом Вальчуком 08:16 Вітаємо Сергія та Валентина. Свято, іменини, заборони та прикмети 14 червня 21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up