На профспілковий крос у вінницькому Лісопарку вийшли і студенти, і ветерани

На профспілковий крос у вінницькому Лісопарку вийшли і студенти, і ветерани

5 жовтня у вінницькому Лісопарку відбувся традиційний осінній профспілковий крос. Це було заключне змагання просто неба у рамках 11-ї обласної спартакіади профспілок. 

Перед початком змагань нагрудним знаком Федерації профспілок області «Спортивна звитяга» було нагороджено заступника голови обласної ради ветеранів спорту Георгія Самкова. Відзначили ветерана з нагоди його 70-річчя та за вагомий внесок у розвиток спортивної галузі Вінниччини.  

У забігах стартували представники галузевих обкомів профспілки, окремих підприємств та галузей промисловості Вінниччини. Були представлені команди АПК, охорони здоров’я, освіти і науки, Пенсійного фонду, лісового господарства, заводу тракторних агрегатів тощо. Дівчата і жінки бігли 500 метрів, чоловіки – вдвічі більше. Спортсмени були раді вчергове перевірити свої можливості.

– В осінньому кросі беру участь вдруге. Охоче пристала на пропозицію позмагатися. За спеціалізацією я не легкоатлетка, але пропагую здоровий спосіб життя, – сказала викладач фізвиховання Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Юлія Паламарчук.

Призери були нагороджені дипломами в індивідуальному і командному заліку. Окремо визначалися кращі серед учнів, студентів і ветеранів у двох вікових категоріях. 

- Федерація профспілок області завжди приділяє велику увагу фізкультурі і здоровому способу життя. Чільне місце у цій роботі займає проведення змагань з різних видів спорту. Їх переможців направляємо на всеукраїнські чемпіонати, – розповів заступник голови Федерації профспілок Вінницької області Володимир Слободянюк. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Пил, бензол і діоксид азоту: якою є якість повітря у Вінниці photo_camera 20:06 Що потрібно зробити у вихідні, щоб увесь тиждень почуватися краще 19:33 Майданчик у центрі Вінниці збудують за 11,6 мільйона. Тендер виграла фірма з кримінальним «шлейфом» 19:02 Їсте це щодня? Лікарі назвали продукти, які варто обмежити photo_camera Від читача 18:48 Україна фокусується на технологічній перевазі у війні і розраховує на підтримку США – Євгеній Хмара 18:06 Торнадо в Україні — не міф. Де вони виникають і чи загрожують Вінниччині photo_camera 17:35 Перша робота для підлітків: де у Вінниці можна працювати та скільки заробляти 17:08 Чи є холера на Вінниччині? Фахівці оприлюднили результати перевірок photo_camera 16:08 Розчинна кава — не ворог? Вінницькі фахівці розвінчали популярний міф photo_camera 15:39 Погода знову гойдатиме. Чим здивують вихідні на Вінниччині 15:07 У Калинівці та біля Гуменного сталися ДТП — є госпіталізовані photo_camera 14:10 «Студент»: «Малим зрозумів: Луганськ – це Україна, окупована Росією» (соціальна реклама) 14:03 За 5000 доларів обіцяли провести вінничанина через гори до Румунії photo_camera 13:44 У Вінниці тимчасово перенесли зупинку «Грушевського» — де чекати транспорт 13:13 ЗСУ «приземлили» ще один російський літак photo_camera 12:21 Закон про ВПО вперше з 2014 року змінили. Що буде для переселенців у Вінниці? 11:22 Хворобу Лайма діагностували у чотири рази частіше. Чим ще хворіли жителі Вінниччини у червні photo_camera 11:02 Електрощиток спалахнув у багатоповерхівці Вінниці. Мешканців вивели на вулицю photo_camera 10:30 Танці під російські пісні на АЗС: поліція склала 15 адмінпротоколів play_circle_filled 10:12 З серпня проїзд по 25 гривень. Чи готові вінничани платити більше? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up