На Кубку Поділля нагородили найкращих легкоатлетів Вінниччини 2017 року

На Кубку Поділля нагородили найкращих легкоатлетів Вінниччини 2017 року

19-20 січня у вінницькому манежі «Колос» відбувся юнацький Кубок Поділля з легкої атлетики. Змагалися юнаки і дівчата 2001 р.н. і молодші, не нижче третього спортивного розряду. Турнір відкрив легкоатлетичний сезон на Вінниччині. Його спільними зусиллями провели обласні федерація легкої атлетики, відділення НОКУ і профільна СДЮСШОР. 

Стартували 345 учасників, які представляли Вінницьку і Хмельницьку області. Юнаки і дівчата змагалися у бігу (гладкому і з бар’єрами) на різні дистанції, стрибках у висоту і довжину, метанні ядра та п’ятиборстві. Загалом у двох вікових категоріях.  було визначено 50 переможців

– Я могла виступити й краще. Сподіваюся поліпшити цей результат на чемпіонаті України. Торік я там була четвертою, – сказала переможниця забігу на 60 метрів з бар’єрами серед дівчат 2001 р.н. Каріна Медведиська (Вінниця).

Кубками обласного відділення НОКУ відзначили спортсменів, які показали найвищі результати на Кубку. Серед старших юнаків це стрибунка у висоту Олена Жмур (174 см, Вінниця) і Владислав Єгоров (185 см, Козятинський район), серед молодших юнаків – бігун на 60 метрів з бар’єрами Богдан Колісник (8,1 сек., Вінниця) та п’ятиборка Каріна Лазаренко (Літин).   

– За підсумками Кубку Поділля сформована збірна Вінниччини, яка з 29 січня по 1 лютого виступатиме на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2001 р.н. і молодших. Він пройде у Сумах, – розповіла голова обласної федерації легкої атлетики Олена Бех.

Нагородження призерів проводили голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін, голова обласної федерації легкої атлетики Олена Бех, учасниця Олімпійських ігор-2016 Олена Яновська та її тренер Сергій Черненков. 

– Приємно, що в Кубку Поділля бере участь велика кількість учасників. Такі змагання підтягують рівень молодих спортсменів і престиж легкої атлетики. Більш кваліфіковані атлети діляться досвідом з дебютантами. Легка атлетика – пріоритетний вид спорту на Вінниччині. У неї є гарні традиції (можна згадати хоча б олімпійське золото Наталії Добринської!) і подальші олімпійські перспективи, – прокоментував Павло Хникін.     

Вшанували й шістьох кращих вінницьких легкоатлетів за підсумками 2017 року. Серед дорослих це майстри спорту міжнародного класу, учасники Олімпійських ігор: Олена Колесниченко (бронзова призерка командного чемпіонату Європи бігу на 400 метрів з бар’єрами), Андрій Ковенко (спортивна ходьба) і Олена Яновська (біг з бар’єрами). Серед молоді – майстер спорту Роман Кокошко (штовхання ядра) – бронзовий призер командного Кубку Європи з легкоатлетичних метань. Серед юніорів – майстер спорту міжнародного класу Джойс Коба (спринт) – чемпіонка Європи в естафетному бігу 4 по 400 метрів (з національним рекордом) і Андрій Краковецький (біг на 3000 метрів) – переможець міжнародних змагань і триразовий чемпіон України. Відзначили й їхніх тренерів – Михайла Книша, Олену Бех, Сергія Черненкова, Тетяну Дідик, Володимира Прошина, Андрія Москвіна і Олександра Щербатюка.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:08 Лише 670 грамів. У Вінницькому перинатальному центрі народилося передчасне немовля 13:04 «Панічні звернення військових» створені ШІ: у 120-й бригаді попередили про нову хвилю діпфейків 12:10 У Крижопільській громаді спільно з обласною радою реалізовано два проєкти з підтримки військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:09 Понад сім тисяч людей скинулися на автобуси для Вінниці. Першу партію вже придбали на аукціоні в Кельце photo_camera Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 11:08 На Вінниччині виявили росіянку, яка незаконно перебувала в Україні 10:14 У центрі Вінниці планують оновити шість зупинок громадського транспорту. Які саме 09:42 До ранку без води частина Вишеньки та Пирогова. Де ще 29 липня ремонтують мережі 09:12 Заборона торгівлі вночі та перевірки. На Вінниччині посилили правила комендантської години 08:09 День пам'яті полеглих воїнів ССО: що варто знати про 29 липня 21:00 З Південного Бугу дістали 41-річну жінку, яка навмисно стрибнула з мосту 20:15 «Просимо вибачення у вінничан». Поліція знайшла тіктокерів, які блокували рух трамваїв play_circle_filled 20:03 У Вінниці відкрили запис на безкоштовне оздоровлення дітей. Хто може отримати путівку 19:16 Скільки коштують дрова для вінничан та де їх можна купити вже зараз 19:04 Підпалив автомобіль ЗСУ та зняв це на відео. На Вінниччині затримали неповнолітнього агента рф 18:15 Літо у банці: які ціни на продукти для консервації на Привокзальному ринку у Вінниці photo_camera 18:09 Гігантські змії просуваються на північ Європи: клімат змінює їхній ареал 17:12 Перекриття мостів у Вінниці під час комендантської години. Що пояснили в ОВА та поліції? 17:04 Пам'ять Захисника Юрія Дятлюка вшанують традиційним футбольним турніром 16:03 Пожежа в багатоповерхівці на Київській. Евакуювали 21 людину, мама з однорічною дитиною — в лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up