На чемпіонаті області з самбо Ладижин випередив Вінницю

На чемпіонаті області з самбо Ладижин випередив Вінницю

В Ладижині п’ятого травня відбувся чемпіонат області з самбо серед юнаків молодшого і середнього шкільного віку. В ньому взяли участь господарі килима, а також борці з Вінниці (її представляли ДЮСШ № 5, ОДЮСШ «Колос» і ОДЮСШ «Спартак») та Іллінецького району.

Медалі розігрувалися у 10 вагових категоріях серед юнаків і стількох же – серед дівчат. Призери отримували медалі і грамоти від спортуправління Вінницької ОДА. Серед золотих медалістів виявився син призера чемпіонатів світу з самбо і дзюдо серед майстрів Бориса Максимчука – Максим.

– Максим став чемпіоном області з боротьби самбо, а молодший син Макарій приміряв медаль чемпіона! З сьогоднішнього дня готуємося до чемпіонату України. Дякуємо колективу тренерів МДЮСШ № 5 – Олегу Бузовському, Володимиру Бєлікову, Вадиму Німцю. Окрема подяка – директору спортивної школи Сергію Дідику за гарний підбір тренерського колективу та сприяння в підготовці молодих спортсменів, – прокоментував Борис Максимчук.

В командному заліку перемогла збірна Ладижина, якій вдалося випередити обласний центр. В заліку серед спортшкіл трійку призерів склали ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. Сагаєва, МДЮСШ № 5 і ОДЮСШ «Спартак».  

– У Ладижина – 10 чемпіонів області, у Вінниці – 12. Але ми випередили борців з міста над Бугом за рахунок значно більшої кількості місцевих учасників. Бо до заліку входили 1 – 5 місця. Місцевих самбістів виступало 80, а вінничан – трохи більше 40, – каже директор ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. І. Сагаєва і тренер з самбо Олександр Жарун. – Коли змагання відбуваються у Вінниці, зазвичай виграє збірна цього міста – також за рахунок більшої кількості учасників.  

Наставник юнацької збірної області з самбо, тренер МДЮСШ № 5 Олег Бузовський розповів, що вихованці його спортшколи посіли 11 перших місць. Він задоволений цим результатом.

– За підсумками змагань ми формуємо команду для участі в чемпіонаті України. Він пройде з 25 по 30 травня у Кароліна-Бугазі (Одеська область). Плануємо взяти не лише чемпіонів, але й деяких срібних призерів у вагових категоріях. Загалом до команди Вінниччини увійде близько 15 спортсменів, - сказав Олег Бузовський.   

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:48 Людські долі або Історії Героїв, які не змогли пережити біль війни в тилу. Частина четверта photo_camera 12:06 На Василенка Audi збила чоловіка на пішохідному переході 11:10 Гучні благодійні заходи для ЗСУ у Вінниці 2025: підсумовуємо, як громада підтримувала захисників 10:14 Вартість харчування в дитсадках Вінниці зросте з 1 січня Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 10:00 Війна не залишає вибору. Вона залишає відповідальність (Соціальна реклама) 09:42 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 30 грудня. Перелік адрес 09:15 Ще одна втрата для Вінниці — загинув доброволець Григорій Харитонов 09:00 Вакансії в супермаркеті «Грош», в ТОВ «ВІНСВІТ» та 22 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 08:06 Останні кроки року: значення, традиції та заборони 30 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Вінниця повністю перейшла на LED-освітлення. Скільки вже зекономили? 20:02 Людські долі або Історії Героїв, що вистояли в пеклі полону. Частина третя photo_camera 19:12 За вбивство односельця біля магазину чоловіка засудили на 12 років 18:31 «Це вже не дорога, а суцільна яма»: що не так із ділянкою Стрижавка – Мізяків – Гущинці 18:06 «Забрали всю кров і на 20 хвилин зупинили кровообіг»: неймовірна історія порятунку вінничанина 17:17 У Вінницькій області досі діють 495 церков Московського патріархату. Чи є десь більше? 16:12 Звільнення Дорош: що стало причиною відставки начальниці соцслужби дітей 15:15 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 15:05 «Уявіть, що це ваш батько, брат, коханий»: у Жмеринці встановили ялинку з портретами зниклих безвісти photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up