«Ментальне тренування» студентам Вінницького торгово-економічного коледжу провів учасник Олімпійських ігор

«Ментальне тренування» студентам Вінницького торгово-економічного коледжу провів учасник Олімпійських ігор

25 жовтня у Вінниці знову працювала «Олімпійська лабораторія». В рамках проекту НОК України #OlympicLab за підтримки The Coca-Cola Foundation було реалізовано один з його напрямків «Ментальне тренування».

Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області. Він пройшов на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку.   
На зустрічі із учасником Олімпійських ігор (із легкої атлетики) Михайлом Книшом були присутні викладачі і близько 40 студентів Вінницького торговельно-економічного коледжу, які дружать зі спортом. Її також допомогли провести відповідальний секретар відділення НОКУ Інна Бугаєва і викладачка торговельно-економічного коледжу, відома легкоатлетка Юлія Чехівська.  
Олімпієць розповідав про аутотренінг, ідеомоторне тренування, психологічне налаштування на змагання. Михайло Книш ознайомив студентів з особливостями роботи нервової системи. Зокрема, як за допомогою самонавіювання і аутотренінгу можна приводити себе в «бойову готовність». А також, як за допомогою фізичних вправ оптимізувати нервову систему для кращого розвитку мислення.
Молоді люди задавали багато запитань, на які отримали і корисні вичерпні відповіді. Натомість вони обіцяли працювати на самовдосконаленням, щоб покращувати свою фізичну і психологічну форму.      
Учасникам «Олімпійської лабораторії» вручили олімпійські сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області. Вони також взяли участь у вікторині на спортивну тематику, де за вірні відповіді отримували футболки.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera 18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП 12:05 Виліз на будівлю і хотів стрибнути. Стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку 11:05 За $6000 через Дністер намагалися переправити чоловіка за кордон — справу передали до суду 10:12 Пройшов пекло Херсонщини та Донеччини: сьогодні у Вінниці проводжають в останню путь Вадима Левчука 10:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up