«Кубок Поділля» з хокею на траві здобули поляки

«Кубок Поділля» з хокею на траві здобули поляки

З 31 березня по 2 квітня у Вінниці проходив міжнародний турнір з хокею на траві «Кубок Поділля». Змагання спільними зусиллями організували і провели обласні спортуправління, відділення НОК України, СДЮШОР «Олімпія», ШВСМ, федерація хокею на траві і міський спорткомітет. 

В турнірі взяли участь чотири клуби: чемпіон Польщі «Грюнвальд» (Познань), чемпіон України «ОКС-ШВСМ» (Вінниця), чемпіон Білорусі ХК «Мінськ» і віце-чемпіон цієї країни СК «Брест». На урочистому відкритті учасників привітали віце-президент Федерації хокею на траві України Федір Новік, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін, заступник начальника обласного спортуправління Олександр Олійник, заступник голови міськспорткомітету Роман Семчук.  

Фаворитами змагань були поляки. Адже «Грюнвальд» вже дійшов до 1/8 фіналу Європейської ліги. Хоча команда з Познані привезла до Вінниці дещо омолоджений склад, а деякі збірники Польщі залишилися вдома. Інші учасники Кубку Поділля виступають в нижчих за рангом офіційних континентальних змаганнях. 

В першому турі поляки здолали мінчан – 4:3, а вінничани СК «Брест» – 3:2. Наступного дня  «ОКС-ШВСМ» програв ХК «Мінськ» – 0:3, а брестчани несподівано переграли «Грюнвальд» – 4:3.

Доля медалей вирішувалася в останній ігровий день. Мінчани розгромили СК «Брест» – 5:1, а «Грюнвальд» – «ОКС-ШВСМ» – 8:3. Отже, дві команди набрали по шість очок, а чемпіонами стала команда з Познані (завдяки перемозі над мінчанами в особистій зустрічі). На другому місці – ХК «Мінськ», на третьому – «ОКС-ШВСМ».

На урочистому закритті були нагороджені не лише команди-призери, але й кращі хокеїсти турніру. Кращим гравцем став Томаш Буткевич, бомбардиром – Артур Мікула (обидва – «Грюнвальд»), воротарем – Ярослав Гордей (ХК «Мінськ», гравець національної збірної України).

Гості залишилися задоволеними проведенням Кубку Поділля.

– Головна наша мета на Кубку Поділля – підготовка до Євроліги. У Вінниці ми грали з сильними суперниками і навіть одного разу програли, – сказав головний тренер «Грюнвальда» Єжі Виберавські. – У вашому місті ми вперше. Задоволені і полем, і погодою, і гарним прийомом.            

Головний тренер «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур також вважає, що турнір вдався за усіма показниками.

– Наша команда здобула важливий ігровий досвід і медалі. Приємно, що вперше до Вінниці завітав чемпіон Польщі, – сказав Павло Мазур. – У нас дуже молода команда, яка навчається у протистоянні із «зубрами». Необхідно стабілізувати склад і підвести колектив в оптимальній формі до чемпіонату Європи «Челленджер-1», який пройде 2-5 червня у Вінниці. Там нашими основними суперниками будуть «Кардіфф» (Уельс), «Ласада» (Португалія) і СК «Брест».       

Previous Next

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:25 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:04 У частині Вінниці тимчасово призупинили гарячу воду: адреси 09:16 Головною ціллю нічної атаки став Київ: під завалами шукають людей play_circle_filled photo_camera 09:02 Вінниця прощається із 38-річним Захисником В’ячеславом Лічманом Від читача 14:23 Що робити, щоб не стати жертвою ворожої пропаганди 08:36 Сьогодні вітаємо Максима. Історія, заборони та прикмети 14 травня 21:01 Після чотирьох років полону воїн Богдан Горбатюк повернувся додому photo_camera 20:20 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 20:05 СБУ затримала дезертира, який реєстрував Starlink для росіян 19:25 Смерть військового від хвороби в окопі: чи виплатять в такому разі рідним 15 мільйонів? 19:03 Майже 23,5 мільйона гривень спрямують на оновлення їдальні у Бершадському ліцеї 18:03 П’ять золотих медалей привезли вінницькі гімнастки з Польщі 17:34 Дитину — в інтернат, а батька — на фронт? У Вінниці ТЦК затримав чоловіка, який сам виховує сина 17:05 Ветеран із Вінниці виборов «срібло» на чемпіонаті України з парадзюдо photo_camera 16:28 Як вчасно розпізнати гіпертонію та вберегтися від ускладнень — пояснює сімейна лікарка 16:09 Як пораненим військовим у Вінниці отримати грошову допомогу 15:11 Понад 16 тисяч вінничан отримають оновлену систему теплопостачання photo_camera 15:05 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 14:10 Метеорологічне літо прийшло до Вінниці раніше норми 13:30 Росія готує нові ракетні удари по критичній інфраструктурі — ГУР
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up