Кубок Поділля відкрив легкоатлетичний сезон на Вінниччині

Кубок Поділля відкрив легкоатлетичний сезон на Вінниччині
Олена Жмур

22-й міжобласний Кубок Поділля, який 20-21 січня пройшов у манежі «Колос», по традиції відкрив легкоатлетичний сезон на Вінниччині. Саме у таких змаганнях здобували перші важливі перемоги і ставили рекорди олімпійська чемпіонка Наталія Добринська, призерка юнацької Олімпіади Джойс Коба, учасник Ігор Михайло Книш та інші відомі спортсмени.   

Стартували 330 легкоатлетів 2000 – 2001 р.н. із Вінницької і Хмельницької областей. Організаторами змагань виступили спортуправління Вінницької ОДА, обласна організація ФСТ «Колос», відділення НОК України Вінницької області, обласна федерація легкої атлетики і обласна СДЮСШОР з легкої атлетики.

– Кубок Поділля було започатковано 1996 року. Це гарний старт легкоатлетичного сезону. Рекорд на цих змаганнях встановлювала заслужений майстер спорту Наталя Добринська. А майстер спорту міжнародного класу Джойс Коба побила три рекорди Кубку Поділля на різних дистанціях, – сказала головний суддя Кубку Алла Гарницька.  

На урочистому нагородженні були присутні голова обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк, відповідальний секретар відділення НОК України Вінницької області Тетяна Шмаль, інші спортивні організатори, учасники Олімпіад (з легкої атлетики) Михайло Книш і Олена Яновська, яка вручила оригінальний Кубок у вигляді шиповки (легкоатлетичного взуття) перспективній вінницькій стрибунці Олені Жмур.

Загалом було розіграно 72 комплекти нагород у 18 видах легкої атлетики (окрім багатоборства і спортивної ходьби). Спеціальні Кубки були вручені трьом учасникам, які показали найвищі результати. Це вихованці Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики Олена Жмур (стрибнула у висоту на 179 см), Петро Петрук (стрибнув у довжину на 6,15 см) і переможець Кубку Поділля з бігу на 800 і 1500 метрів Андрій Краковецький (МДЮСШ № 1)  

Найбільшою зірочкою серед них є 15-річна стрибунка у висоту Олена Жмур. Справа в тому, що ця дівчина – не лише дворазова рекордсменка України, переможниця всеукраїнських і міжнародних турнірів, але й демонструє найвищі у світі результати (у своїй віковій категорії).

– Я поки стрибаю на 184 сантиметри, а прагну підкорити двометрову висоту. Світовий рекорд сягає 2,09 метри. Мрію покращити цей показник і стати олімпійською чемпіонкою, – каже Олена Жмур.

Previous Next

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:39 Не розслабляйтеся: після прохолоди погода готує новий сюрприз photo_camera 18:09 Ветерани та родини полеглих захисників можуть отримати компенсацію на купівлю житла 17:57 «Якби не «шахеди», ми б і далі сиділи зі старими вікнами»: чому так кажуть мешканці будинку на Магістратській photo_camera 17:39 П'яний водій тікав від патрульних і врізався в авто на світлофорі photo_camera Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 17:07 На Вінниччині затримали двох військових, які продавали «білий квиток» photo_camera 16:14 Підіймає штангу і рятує життя: кандидат у майстри Юлія Липач евакуює поранених photo_camera 16:02 36-річна жінка в лікарні, будинок — без частини даху. Сталося дві пожежі за добу photo_camera 15:44 На війні загинув 29-річний випускник вінницького педуніверситету Ярослав Коломієць 15:37 Комендантська година, 2,05 проміле й відсутність документів. У Вінниці зупинили водія Ford photo_camera 15:07 У Писарівці та Тиврові сталися ДТП, за кермом скутерів були 11-річні діти photo_camera 14:30 «У мене не було жодного двохсотого»: історія єгеря з Хмільника, який на фронті з сином і братом play_circle_filled photo_camera 14:07 Прикинувся 17-річним і два роки шантажував 7-річну дитину — суд оголосив вирок 13:13 261 бій за добу — де російська армія намагалася прорвати оборону photo_camera 12:21 Кожен четвертий пенсіонер живе на 112 гривень на день — а що на Вінниччині? 11:05 Через сказ у кота навколо Урожайного встановили п'ятикілометрову загрозливу зону 11:00 На заправці у Вінниці влаштували танці під російську музику. ВІДЕО play_circle_filled 10:30 У чоловіка знайшли понад п'ять кілограмів канабісу та плантацію конопель photo_camera 10:20 BMW і Skoda не поділили дорогу на Пирогова play_circle_filled 09:34 Де у Вінниці 23 липня не буде води, світла та гарячої води: перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up