Головний тренер Колінс Нгаха пішов із «Ниви» за власним бажанням

Головний тренер Колінс Нгаха пішов із «Ниви» за власним бажанням

Сьогодні, 26 листопада, стало відомо, що головний тренер нашої команди Колінс Нгаха пішов із «Ниви» за власним бажанням.

– По-перше, результат команди дещо не той, який ми очікували. По-друге, далася взнаки втома та емоційна напруга. Хотілося б більше часу приділяти родині. Також я продовжу займаюся маленькими футболістами у власній Академії.

Думаю, зараз є правильним звільнити місце для іншого фахівця. Можливо, він налагодить ігровий і тренувальний процес таким чином, щоб команда показала кращий результат в наступному році.

– Колінсе, за рік роботи із «Нивою» що найбільше запам’яталося?

– Було багато емоцій, яскравих перемог і прикрих поразок. Користуючись нагодою, дякую за плідну співпрацю президенту «Ниви» Вадиму Кудіярову і директору клубу Дмитру Рогозюку. Велике спасибі за підтримку всім вболівальникам.

Напевно я, як молодий тренер, багато помилявся. Але я завжди працював на благо команди, намагався покращувати гру. Я рухався, вчився. І, думаю, цей отриманий досвід допоможе мені в подальшому.  

– Думаєте продовжувати тренерську кар’єру в професіональному футболі?

– Поки про це не думаю. Хочу наразі сконцентруватися на інших питаннях та взагалі дещо відпочити від футболу.

– Якщо під керівництвом нового тренерського штабу вдасться зберегти кістяк команди, чи є у «Ниви» потенціал для покращення результатів?

– Безумовно. В нашій команді зараз зібрані доволі непогані футболісти. Плюс молодь, яка набрала певний досвід і росте в ігровому плані. Зрозуміло, із молодими гравцями потрібно багато працювати. Сподіваюся, нові тренери допоможуть поставити «Ниві» гру. І вона демонструватиме видовищний футбол, який відповідатиме головній команді області.

Я завжди буду переживати і вболівати за нашу команду. Якщо в деяких моментів «Ниві» буде потрібна моя допомога, я буду готовий її надати. Всі небайдужі до футболу мають розуміти, що професіональний клуб Вінниччини – понад усе!    

Можливо, колись повернуся до «Ниви». Думаю, двері до клубу для мене не закриті. Ми прощаємося із керівництвом і гравцями по-дружньому. Далі будемо зустрічатися і спілкуватися.             

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Данило
    Саша Чорний
    Космополіт - це ти і кожен матч ти мабуть дивився з пляшкою "бадьорої". Проснись. Який спонсор віддасть свої власні гроші в ось цей бігаючий прошарок колись відомого клубу, а взамін від "кролячої" біготні не отримати навіть надгризеної  моркви...
    Юра reply Данило
    Дніпро1, при хорошому фінансуванні, за 2 роки з другої ліги дійшов до вищої. ФК Колос, який заснований в 2012 році, в 2015 році грав ще в 2 лізі, зараз у вищій. Так що спочатку потрібен саме спонсор, а потім потрібно вже дивитись на результати, а не навпаки.
  • Данило
    В наступному 2020 році Вінницькій "Ниві" треба розпочинати  футбольний чемпіонат з аматорської сходинки і не виходити з неї ніколи, а ще терміново її перейменувати у щось інше. Слово "Нива" це не для Вінниці, потрібна потужніша назва, щоб вона звала до перемоги. А нива це якась собі сопля безбарвна,😂😁😵😈
    Саша Черный reply Данило
    ты футбол наверное видел  из космоса...         винницкому футболу  нужен  надежный спонсор.    вот и все дела.
  • Сергій Поліщук
    У “Ниви” був головний тренер!?
  • и фоносрав
    академек
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:09 На даху електропоїзда у Вінниці 14-річного хлопця вдарило струмом 10:45 Самокат у місті: розвага чи повноцінний транспорт? Перевірили на практиці (партнерський проєкт) 10:07 Вакансії в магазинах ТМ «М'ясний майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 59 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:04 Відключення світла та води у Вінниці: графік робіт комунальних служб на 5 травня Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 09:28 У Вінниці тролейбус переїхав ногу дев’ятирічному хлопчику. Дитину госпіталізували 09:03 Вінниця проводжає в останню путь бійця 154-ї бригади Костянтина Семенюка 08:12 В цей день вітайте акушерок зі святом: історія, заборони та прикмети 5 травня 21:00 Оркестр, майстеркласи та дегустації: вінничан кличуть на «Пироговський пікнік» 20:35 «Все, ти їдеш у Чорнобиль»: чорнобилець після поранення на Майдані 12 років допомагає військовим 20:05 На Одещині прикордонники затримали «кортеж» порушників кордону, серед них — вінничанин 19:47 Оновлення шкіл: за три мільйони ліцеї №15 та №27 отримають сучасні кабінети природничого циклу 19:11 Старі хати перетворили на туристичний хутір із колекцією вишиванок і крафтовим виробництвом photo_camera 18:20 Майже 200 домашніх улюбленців за три години вакцинували від сказу. Графік виїздів у Вінниці 17:30 Живете без зубів або зі знімними протезами? Є рішення за 1 день — All-on-4! (Новини компаній) 17:19 Вінницькі «лисятники» завоювали більше пів сотні медалей на Чемпіонаті України у Луцьку 16:54 Понад 600 громадських криниць Вінниці продезінфікують до кінця травня: що варто знати мешканцям photo_camera 16:13 Два роки тюрми за п'яну ДТП з потерпілими — у Жмеринці винесли вирок водію BMW 15:47 На пішохідному переході біля «Епіцентру» збили дитину. Ще дві аварії стались в районі 15:32 Янчак визнає вину і хоче передати заставу на ЗСУ: що зі справою про побиття чоловіка в ТЦК
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up