Футболісти Могилева-Подільського в змаганнях «Шкіряний м’яч» переграли вінничан

Футболісти Могилева-Подільського в змаганнях «Шкіряний м’яч» переграли вінничан

Тривають обласні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч». Нагадаємо, в них беруть участь команди шкіл, а не ДЮСШ. У Могилеві-Подільському відбулися фінальні обласні змагання серед юнаків 2004 р.н. 

Перемогла збірна школи № 4 Могилева-Подільського. Разом з нею трійку призерів склали команди вінницьких шкіл № 31 і № 16.  В фіналі господарі з рахунком 3:2 переграли вінничан.  Команди були нагороджені кубками, медалями і грамотами. Кращі гравці отримали сувеніри. Також були проведені конкурси з ударів на дальність, влучність і жонглювання м’ячем.    

– Команда школи № 4 Могилева-Подільського здобула право брати участь в зональних всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч». Вони навіть прагнуть провести цей етап у себе. Але рішення – за Асоціацією аматорського футболу України, – сказав спеціаліст з дитячо-юнацького футболу Вінницької обласної федерації футболу Віктор Коваленко.      

 

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 У Вінниці виробляють 19,5 МВт енергії від сонячних електростанцій 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up