«Чужих дітей не буває»: у Вінниці пройде благодійний забіг, де збиратимуть кошти для дітей зі Сходу

«Чужих дітей не буває»: у Вінниці пройде благодійний забіг, де збиратимуть кошти для дітей зі Сходу

У Вінниці пройде благодійний забіг «Чужих дітей не буває». Під час заходу збиратимуть кошти на оздоровлення 80 дітей з Луганської та Донецької областей.

— Благодійний забіг проводиться з метою оздоровлення  дітей з Луганської та Донецької областей. Ми плануємо зібрати кошти та влаштувати дітям відпочинок в таборі «Подільський Артек» протягом 24 днів.  Кожен з учасників забігу долучиться до благодійної акції, передавши на добру справу стільки коштів, скільки зможе, після чого отримає номерок, з яким і бігтиме. Сподіваємося, що зберемо необхідну суму коштів, а це – 430 тисяч гривень, та зможемо оздоровити 80 діток, - розповів голова Всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський.

До забігу приєднається 100 поліцейських, військові, рятувальники фіскали та інші.

Долучитися можна 2 червня прийшовши о 9:30 на площі Костянтина Могилка та зареєструватися. Початок о 10:15.

— Бігтимуть по Хмельницькому шосе, фініш –  міський Центральний парк. У Центральному міському парку організатори та спонсори благодійної акції «Чужих дітей не буває» влаштують родинне свято для дітей учасників АТО і волонтерів з усіх районів Вінницької області. Святкова програма тут розпочнеться о 10:00. На усіх відвідувачів чекає святковий концерт,  розважальні акції, конкурси та аніматори для малечі, — зазначають на сайті міськради.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • З.А.Глядач
    Ви спочатку для своїх дітей зберіть кошти,а вже потім-для "сходу".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 За перший тиждень року на Вінниччині побралися 36 пар photo_camera 20:05 На війні загинув 37-річний поліцейський Вадим Товпіщук photo_camera 19:03 Обмороження та переломи через ожеледицю: що потрібно знати батькам photo_camera 18:16 Мерія Вінниці хоче купити 40 пікапів. Яких саме та за скільки? Від читача 21:49 Викрадення природного газу на 6,3 млн грн у державної компанії – повідомлено про підозру посадовій особі товариства 17:42 Вінницькі водолази продемонстрували техніку самопорятунку на льоду play_circle_filled photo_camera 16:54 Пожежі одна за одною: що рятувальники гасили на Вінниччині photo_camera 16:06 Сварка за чаркою у Хмільнику закінчилась ножовим пораненням 15:35 Як у Вінниці побудували головну синагогу та хто такий Лівщиць? Цікава історія 15:03 Нічна трагедія у Чечельнику: 42-річний чоловік загинув через несправну піч photo_camera 14:07 Як вінничани можуть врятувати життя безпритульним у морози 13:07 Два мільйони на оселю від держави: майже 300 вінничан отримали позитивне рішення 13:01 Як прибирають сніг у вашому дворі? Ми запитали вінничан 12:54 Ворог тисне на кількох напрямках: що відбувалося на фронті за добу photo_camera 12:05 Залізниця збилася з графіків: поїзди через Вінниччину запізнюються 11:56 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 5 – 10 січня photo_camera 11:03 Кукурудза замість заповідника. На Гайсинщині судитимуть аграріїв за захоплення земель нацпарку photo_camera 10:26 Вистояти допомогла українська пісня, з якою йшли у бій, і любов дружин... Історії бійців на відновленні 10:04 Другий шанс для 38-річного вінничанина: патрульні допомогли швидко доставити донорське серце play_circle_filled 09:01 У цей день вітайте Григорія та захищайте свої права. Історія, традиції та заборони 10 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up