«Англійській» команді не вдалося пробитися до фіналу Кубку Вінниці з футболу

«Англійській» команді не вдалося пробитися до фіналу Кубку Вінниці з футболу

ФК «Евертон» є вінницьким фарм-клубом знаменитого англійського «старшого брата». Бо його було створено з дозволу та за підтримки ліверпульців. Цікаво, що у вінницького «Евертону», основу якого складають колишні нивівці, одразу три співпрезиденти: Артем Кравчук, Григорій Разлог і В’ячеслав Мельник.  

За  кілька місяців існування «англійська команда» здобула низку серйозних перемог у чемпіонаті міста. Але претендувати на медалі не могла, бо почала з другого кола (замість одного з аутсайдерів). Проте в Кубку Вінниці «Евертон» дістався стадії півфіналу. Там він зустрівся з міцним ФК «Володимир». Перший матч у Вінниці, на СК «Нива», завершився з рахунком 3:3, хоча господарі й вели з перевагою у два м’ячі.

Матч у відповідь проходив у Тиврові. Вінничани пропустили вже на 9-й хвилині. Андрій Драган класно викинув аут, і граючий президент ФК «Володимир» Дмитро Малюта вразив ціль. «Евертонівці» намагалися відігратися, але спроби нанести разючий постріл не проходили. Проявити свої найкращі ігрові якості було складно через важке поле. На фініші поєдинку господарі забили другий м’яч – 2:0. ФК «Володимир» вийшов до фіналу чемпіонату Вінниці.

- Нам не вдалося зібрати оптимальний склад. На результат вплинула й не найкраща якість газону у Тиврові. А також те, що нам навіть не дали можливості розім’ятися перед грою, – прокоментував тренер ФК «Евертон» Артур Мед.

В наступних планах керівництва ФК «Евертон» - участь у чемпіонаті Вінниці з футзалу.               

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування 10:03 У Кирнасівці через зарядку телефона загорілося ліжко: жінка отруїлася чадом photo_camera 09:19 Вінниця прощається з підполковником Повітряних сил Романом Вальчуком 08:16 Вітаємо Сергія та Валентина. Свято, іменини, заборони та прикмети 14 червня 21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up