Вадим Кудіяров: «Нива» готова до підвищення в класі» (Прес-служба ФК "Нива")

Вадим Кудіяров: «Нива» готова до підвищення в класі» (Прес-служба ФК "Нива")

Вінницька «Нива» завершила сезон на третьому місці в групі «А» другої ліги чемпіонату України з футболу. Які подальші плани і задачі команди, розповів віце-президент клубу Вадим Кудіяров. Він також торкнувся нашумілого корупційного скандалу, у який нібито замішані нивівці.

«Локомотив» футбольного господарства

– За два сезони свого існування відроджена «Нива» стала бронзовим призером другої ліги. Це достатньо високе досягнення. Бо, нагадаю, перед цим чотири роки у Вінниці не існувало Великого футболу, була повністю зруйнована футбольна вертикаль, – розпочинає Вадим Кудіяров.

За словами представника адміністрації «Ниви», коли команда була відроджена на рівні майстрів, у нашому місті практично не було гравців із досвідом виступів серед професіоналів. А за два останні роки було виконано великий обсяг роботи задля підвищення рівня професіоналізму «Ниви». Поступово зростали й результати.  

Вадим Кудіяров звертає увагу, що професійний клуб є свого роду «локомотивом» у просуванні розвитку футбольного господарства регіону.

– Услід за розвитком професійного клубу підіймаються питання розвитку дитячого юнацького футболу, спортивної інфраструктури, будівництва стадіонів і футбольних полів, – продовжує Вадим Кудіяров.

Виконали поставлену задачу

Віце-президент «Ниви» висловлює вдячність усім, хто причетний до підйому флагмана вінницького футболу. В першу чергу – це почесний президент клубу Василь Вовк, керівництво обласної та міської влади.

– Також вдячні за підтримку – вболівальникам, за натхнену гру – нашим футболістам. А особлива подяка – головному тренеру Денису Колчіну. Він – єдиний фахівець за два роки існування клубу, який виконав поставлену керівництвом задачу. Зокрема, під його орудою наш колектив посів заплановане третє місце. Тому Денис Колчін буде й надалі у керма команди, - підкреслює віце-президент «Ниви».

Продовження славних традицій

Вадим Кудіяров запевняє, що клуб готовий грати і на більш високому рівні. Зокрема, у першій лізі чемпіонату України. Згідно з регламентом, «Нива» не може розраховувати на підвищення в класі вже цього сезону. Бо такі путівки отримували перші дві команди груп.

– Але один із клубів першої ліги може знятися із змагань. Такі чутки ходять. Якщо це станеться, то «Нива» має теоретичні шанси зайняти вакантне місце. Ми готові до цього кроку. Але «м’яч» поки що «на полі» федерації футболу України і Професійної футбольної ліги, – каже Вадим Кудіяров.

Як відомо, Вінниччина має славні традиції у футболі.

– І ми хочемо, щоб вони продовжувалися. Але сьогодні без підтримки громадськості, місцевої влади і бізнесу складно розраховувати на досягнення високих результатів. Тому закликаємо всіх об`єднати зусилля задля відродження слави вінницького футболу. Футбол – це вид спорту №1. А професійний футбольний клуб – це справжня візитка будь-якого міста та цілого регіону, – пояснює пан Кудіяров.

Інструмент тиску

Представник адміністрації клубу прокоментував нашумілі звинувачення з боку МВС України на адресу 35 футбольних клубів, нібито причетних договірних матчів. Як відомо, вінницька «Нива» була в цьому списку.

– Ми за чесний футбол. Водночас «Нива» неодноразово ставала жертвою суддівського свавілля. До того ж у списку, оприлюдненому МВС, ми чомусь не бачимо клубів, керівники яких мають конфлікт інтересів. Тобто обіймають високі посади у керівних органах українського футболу. Тому вважаємо ці звинувачення інструментом тиску на адресу названих команд, – наголошує пан Кудіяров.

 

        

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:05 Через сказ у кота навколо Урожайного встановили п'ятикілометрову загрозливу зону 11:00 На заправці у Вінниці влаштували танці під російську музику. ВІДЕО play_circle_filled 10:30 У чоловіка знайшли понад п'ять кілограмів канабісу та плантацію конопель photo_camera 10:20 BMW і Skoda не поділили дорогу на Пирогова Від читача 22:18 ОПОРА закликає українців уже зараз перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців 09:34 Де у Вінниці 23 липня не буде води, світла та гарячої води: перелік адрес 09:11 Згорілі опори та аварійні вимкнення: чим загрожує багаття під лініями електропередачі 08:33 Сьогодні вітайте Віталія та Ганну. Історія, заборони та прикмети 23 липня 21:01 Погода кидає з крайності в крайність: до чого готуватися вінничанам photo_camera 20:02 П'ять ознак, що дитину можуть намагатися завербувати через інтернет 19:04 Перевіряють таксистів Вінниччини. За роботу «в тіні» загрожує штраф до 34 тисяч гривень 18:26 Пальне знову дорожчає. Чи чекати 100 грн за літр і де у Вінниці ще можна заправитися дешевше 17:53 Заплутався у водоростях і почав тонути: вінничанин намагався вплав дістатися Молдови play_circle_filled 17:07 У Ладижині через пожежу в багатоповерхівці евакуювали 15 мешканців photo_camera 17:02 «Ти маєш бути і лікарем, і психологом»: медикиня з Літина — про професію без вихідних 16:51 Грати та перегородки заважали потрапити до укриттів: у Вінниці почали примусовий демонтаж photo_camera 16:35 Укртелеком прискорює цифровізацію Вінниччини: у 2026 році оптика охопить ще понад 32 тисячі домогосподарств (Новини компаній) 16:32 На Порика собака вкусила жінку. Що про випадок кажуть у притулку та що радять зоозахисники й МОЗ? 16:09 У Гнівані взялися за нічні мотоцикли. А чи потрібні такі правила у Вінниці? 16:08 Міст, який чекали роками: біля Ямполя будують новий шлях до Молдови через Дністер photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up