У першій програмі "Крутіше всіх" - чотирирічний геній географії і боксер з косичками (Прес-служба "інтер")

У першій програмі "Крутіше всіх" - чотирирічний геній географії і боксер з косичками (Прес-служба "інтер")

Уже цієї неділі, 10 cентября, о 18:30 на телеканалі "Інтер" - довгоочікувана прем'єра: перший випуск надихаючого, веселого і по-дитячому щирого талант-шоу "Крутіше всіх". Його ведучими стали Андрій Доманський та Андрій Данілевич. Ці знавці дитячих душ і люблячі батьки зроблять все можливе, щоб маленьким учасникам програми було комфортно і вони максимально розкрили свій талант в проекті.

Що б ви сказали, якби ваша шестирічна дитина з самого ранку просила не поспати ще півгодинки, а... на сходову клітку, стрибати на скакалці? Хто здогадається, що в родині росте справжній боксер! Тим більше, що цей спортсмен із залізним характером - тендітна дівчинка з косичками і очиськами на півобличчя. І мріє Саша не про нову ляльку Барбі, а про зустріч з Олександром Усиком!

"Якщо ж малюк замість нового гаджета просить відвести його в обсерваторію - не чинити опір: все одно це марно", - радять батьки ще одного юного героя програми. У вісім років Арсеній прочитав всі доступні книги про космос і мріє потиснути руку справжньому космонавтові.

Загалом, в гості до двох Андріїв 10 вересня прийдуть дійсно незвичайні діти! Дівчинка, яка практично одночасно почала ходити і кататися на ковзанах: вперше Фрося вийшла на лід у рік і чотири місяці! Зараз їй три роки, а за плечима - солідний досвід довжиною фактично в півжиття. І вже кілька пар ковзанів!

Ще одне відкриття цього випуску - чотирирічний геній географії Захар! 147 країн з 193 офіційно визнаних цей малюк може назвати ... по контуру державного кордону. Навіть якщо перевернути карту догори ногами!

Глядачі першої програми побачать дитину, тато якого - клоун, мама - повітряна гімнастка, а бабуся і дідусь - дресирувальники тварин. Єдиний вихід у такого малюка - влитися в циркове життя і освоїти професію, назву якої не кожен дорослий вимовить з першого разу. Стати еквілібристом, майстром утримання балансу. Скажімо по секрету: Андрій Доманський чесно спробував утримати рівновагу на одній "котушці" - залізної тубі для еквілібрування - і ... не зміг. Ведучий і реквізит при виконанні трюку дивом не постраждали. А найстійкіший герой програми - Орест - легко балансує відразу на п'ятьох!

Як каже Андрій Данілевич, з кожним учасником цього шоу шалено цікаво обговорювати не тільки хобі, а й життєву філософію. Так, одинадцятирічний джазовий піаніст Яким впевнений, що душа і свобода є тільки в джазовій музиці. На музичних конкурсах хлопчик займає лише перші місця. Чим він бере суддів за живе? Це ще належить дізнатися глядачам і телеведучим.

Зворушливі, смішні, курйозні моменти, вражаючі досягнення і неймовірна майстерність, а також секрети і закони виховання юних геніїв - вже цієї неділі, 10 вересня, о 18:30 на "Інтері" у дитячому талант-шоу "Круче всех". Крім того, спеціальний зоряний гість програми - Pianoбой Дмитро Шуров - зіграє для одного з учасників шоу. А свою прихильницю і тезку - маленьку спортсменку Сашу - прийде підтримати легенда світового боксу Олександр Усик.

Не пропустіть прем'єру шоу, яке змусить вас по-новому подивитися на захоплення своєї дитини. Адже, може, вона теж - крутіша за всіх!

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 13 липня, які ви могли пропустити 20:03 Із 13 липня на Соборній перекриють рух транспорту: що потрібно знати водіям і пасажирам 19:20 На варті смаку та якості: як у Вінниці друзі-побратими відкрили власну справу «Варта Смаку» photo_camera 19:03 Не кидати сміття замало: які звички допомагають підтримувати порядок photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 18:11 У двох громадах Вінниччини відкрили навчальні пункти з національного спротиву photo_camera 17:19 Захисник із Джулинської громади отримав почесну відзнаку «Золотий Хрест» photo_camera 17:07 Загублений шедевр: як подільська глибинка прихистила палац генеральші Ценіної photo_camera 16:16 В Уланові попрощалися із захисником Сергієм Ніцецьким photo_camera 15:05 Молодший на 28 років: як Оксана Лоянич з чоловіком стали найобговорюванішою парою країни play_circle_filled photo_camera 14:19 Після понад чотирьох років полону до Гайсина повернувся захисник «Азовсталі» photo_camera 14:08 На війні загинув 44-річний захисник із Гайсина Олександр Тітаренко 13:13 Диких качок, гусей і голубів рахуватимуть у мисливських угіддях photo_camera 12:09 Понад 20 років рятує пацієнтів після інсульту: історія вінницької лікарки Тетяни Височанської 12:05 «Доспівалась»: Олю Полякову викликали до Верховної Ради для надання пояснень 11:03 Голубі озера знову потонули у смітті після відпочинку людей photo_camera 10:24 У соцмережах «оживили» військового 120-ї бригади за допомогою ШІ 10:19 Помер художник і краєзнавець Олексій Степовий 10:16 У Ладижині жінка випала з вікна й наштрикнулася на арматуру: врятувати її не вдалося 10:10 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up