В Україну йдуть хуртовини, ожеледь і заморозки (Жовтий рівень небезпеки)

В Україну йдуть хуртовини, ожеледь і заморозки (Жовтий рівень небезпеки)
  • Державна служба з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру попереджає про похолодання.
  • У ніч на 22 березня може бути до -7 градусів, а вдень у неділю - місцями до трьох градусів морозу.

У зв'язку з вторгненням арктичного повітря очікується відчутне зниження температури. За даними синоптиків, цієї ночі в Україні буде до -1 ...- 7 градусів, вдень від -3 до +3. На півдні і сході вночі близько 0, вдень до +2 ... + 7 градусів. Про це йдеться на сайті ДСНС у Вінницькій області.

«22-23 березня похолодання буде супроводжуватися поривами вітру 15-20 м/с (рівень небезпеки жовтий) і опадами», передають рятувальники.

У західних, північних, центральних і Харківській областях буде дощ і мокрий сніг. Сніговий покрив місцями складе 1-3 см, на дорогах ожеледиця. У південних, Луганській і Донецькій областях буде дощ.

«Очікується утворення снігового покриву висотою 1-3 см, що призведе до порушення руху транспорту на автодорогах. 24-25 березня утримається холодна, без опадів погода», - попередили в службі.

 

Читайте також:

«Вихідними до нас прийде зима»: синоптик розповіла, коли прийде потепління

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Тетяна Мельник
    Хоба, а ми і так вдома)
  • Наталия Заболотная
    Киев сегодня)))
    Людмила Кошевая reply Наталия Заболотная
    Наталия Заболотная это 22 ? Вот это зима, ну, хоть весной.
  • Janna Pustilnikov
    Нет,нет,нет,...сегодня спрятала зимние вещи(((((☹
  • Larissa Romanenko
    Ну от і сама природа усіх вдома вирішила потримати😉
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:03 Без гарячої води до кінця літа: де у Вінниці розпочали підготовку котелень 10:07 Судитимуть 43-річного чоловіка за насильство над 12-річною дівчинкою 09:55 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт) 09:03 Ворог запустив сотні БпЛА: частина пройшла через Вінниччину Від читача 09:47 Проєкт "BRAMA" – донать свій час на захист інфопростору! 08:01 Сьогодні з іменинами вітаємо Віктора та Василину. Історія, заборони та прикмети 15 квітня 21:08 Понад 2400 нових родин з початку року: де одружуються найчастіше photo_camera 20:11 На Вінниччині затримали підлітка, який підірвав вибухівку в Броварах play_circle_filled photo_camera 19:02 Захист від кіберцькування у смартфоні: у Вінниці презентують проєкт для безпеки студентів 18:18 Пальне тисне на маршрути: як подорожчали автобусні перевезення на Вінниччині 17:55 Приносити живі квіти і не влаштовувати застіль: як і коли у Вінниці відзначатимуть поминальні дні 17:53 ДПА у четвертих класах: до чого готуватися вінницьким школярам та чи варто панікувати батькам 17:08 Бив ногами по голові: на Жмеринщині винесли вирок за замах на вбивство 16:25 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 16:07 Вінницька фірма повернула до бюджету 5 000 000 гривень прихованих податків 15:02 На Київській спалахнув елітний позашляховик, а під Стрижавкою авто загорілося на ходу photo_camera 14:02 Вінничани можуть вплинути на транспорт і благоустрій: як долучитися 13:13 Посадовець колонії підробив документи, щоб врятувати майно ув’язненого 12:13 Понад 10 тисяч дронів і 125 боїв за добу: ситуація на фронті загострюється photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up