У Гідрометцентрі оновили прогноз погоди до кінця тижня

У Гідрометцентрі оновили прогноз погоди до кінця тижня

У найближчі дні на всій території України буде зберігатися малохмарна погода. Температуру прогнозують  незвичну, як для листопада.

Як повідомляють у Гідрометцентрі, у четвер, 14 листопада 2019 року, невеликі дощі пройдуть на заході країни, проте вже ближче до вечора на всій території України встановиться суха і малохмарна погода. Опадів не очікується до наступного тижня.

— Протягом доби 14 листопада пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечност), — зазначають у пресцентрі рятувальної служби «101».

15 листопада, в п'ятницю, в більшості областей буде сонячно. У ранкові години очікується досить прохолодна погода, але ближче до обіду в більшості областей повітря буде прогріватися від 8 до 17 градусів. Найбільшу теплу погоду синоптики обіцяють на крайньому півдні та крайньому заході.

16 листопада, в суботу, погодні умови практично не зміняться. Синоптики попередили, що нічна температура продовжить знижуватися, але заморозки поки не прогнозуються. У нічні години на сході і на півночі країни стовпчик термометра опускатиметься вже до 0 градусів.

17 листопада, в неділю, синоптики обіцяють сонячну і суху погоду. У південних областях прогнозується до 12-15 градусів зі знаком плюс, на решті території буде від 8 до 13 вище нуля.

А ось яку погоду прогнозують у Вінниці:

Нагадаємо, синоптик розповіла про погоду на Новий Рік

 

Опитування

На Вашу думку, Новий Рік зустрінемо зі снігом?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:08 На Вінниччині модернізують пункт пропуску «Бронниця» photo_camera 14:14 Майже по 200 тисяч за дрон. У Вінниці замовили партію безпілотників із тепловізорами 13:47 Наркотики за крипту: у Вінниці накрили бізнес з майном на шість мільйонів play_circle_filled photo_camera 13:05 Смертельна троща вантажівок MAN та DAF біля Тучі: 48-річний водій помер у лікарні Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 12:16 Прокурори відвоювали у фермерів шість гектарів нацпарку, які ті засівали 11 років photo_camera 11:05 Смертельна пожежа у Студениці. Чоловік загинув у власному домі через куріння photo_camera 10:11 У селі на Оратівщині жінка отруїлася чадним газом 10:00 Йому лише 9: історія Івана, який чекає брата і мріє про мир (соціальна реклама) 09:52 Великий ремонт на магістралі: частині Вінниці вимкнуть воду до завтрашнього ранку 08:57 У цей день 72 рік тому Крим став Україною. Історія і прикмети 19 лютого 08:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 Тільки 20 місць. У Вінниці влаштують безкоштовний письменницький інтенсив 20:18 Представники ТЦК відібрали у вас телефон? Цього робити не можна, але є нюанси 20:07 100 тисяч на ідею: ліцеїсти Вінниці запускають власні проєкти 19:19 Менше транспорту — більше тисняви: що відбувається з перевезеннями у Вінниці photo_camera 19:04 Нервова поведінка видала. На Коцюбинського затримали чоловіка з білим порошком 18:35 Експертна рада визначила переможців конкурсу Вінницької обласної Ради «Безпечні стійкі громади» - 2026 (Пресслужба Вінницької обласної ради) 18:06 Круїз за $16 000 на надувному човні. Прикордонники зловили організатора втечі двох ухилянтів 17:41 Справжній бейбі-бум: вінницькі лікарі прийняли 13 пологів за одну зміну
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up