Тепла не побільшає, дощів не поменшає. Коли ж в Україні чекати +25 градусів

Тепла не побільшає, дощів не поменшає. Коли ж в Україні чекати +25 градусів
фото: m_herkaliuk
  • Синоптики в черговий раз прогнозують дощі на усій території України. Зайшли вони до нас надовго та принесли з собою похолодання. 
  • Однак стала відома дата, коли у нас почне тепліти та повітря прогріється до +25.

Синоптик Наталка Діденко пише у фейсбук, що 1 червня «в Україні ані тепла не побільшає, ані дощів не поменшає».

До нас прийде атмосферний фронт, який розміститься над Кримом та Приазов'ям. Він «своїми атмосферними фронтами закидатиме дощі на значну частину території України».

— Дощі й навіть місцями сильні зливи завтра очікуються на Півдні, Сході та в більшості центральних областей України. До дощів приєднається сильний вітер східного та північно-східного напрямків, — пише Діденко. — До північних областей циклон не добереться, хіба що ввечері на Сумщині подощить. У західних областях невеликі дощі чергуватимуться із проясненнями.

Щодо температури. Протягом дня 1 червня передбачається +13+19 градусів, хіба в Приазов'ї десь вигулькнуть перелякані +20-ть. А найближчої ночі на Півночі та Заході: +4+8 градусів.

— Потепління прийде в Україну з п'ятниці і вже аж на наступному тижні можна буде нарешті спостерігати на термометрах +20 і, може, й +25 градусів, — додає Діденко.

Сайт sinoptik.ua у Вінниці на 1 червня прогнозує хмарну погоду без опадів. Очікується +8+16 градусів. 

 

Читайте також:

Завтра у Вінниці подорожчає проїзд у маршрутках. ОПИТУВАННЯ

Другий рік поспіль. Калинівський «Ягуар» виграв Суперкубок Героїв АТО

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наталья Горошко
    Тепла не будет. Лета тоже. Никогда.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Під варту взяли лікарку ВЛК, яку підозрюють у корупції 20:04 Курс для майбутніх босів. У Вінниці запустили навчання для активної молоді photo_camera 19:09 Обручки та фото з пекла. У Вежі відкрили виставку речей, які нацисти відбирали у в’язнів photo_camera 19:03 Розмальований Гранівський монастир: історія храмової будівлі, яку заснував афонський чернець photo_camera Від читача 12:37 Вінницька молодь презентувала власні бізнес-проєкти у Хмельницькому 18:02 У вінницькій «швидкій допомозі» з’явилася сучасна техніка для реабілітації photo_camera 17:15 Від бетону до концепту: розповідаємо про сучасних архітекторів, які змінюють вінницькі горизонти 17:02 Медогляд, депо та тисячі пасажирів: водійка трамвая розкриває залаштунки свого робочого дня 16:16 Вогонь знищує все: за добу на Вінниччині вигоріли гектари землі та загинули сотні тварин photo_camera 15:39 Мінус вночі, плюс вдень: як температурні гойдалки впливають на майбутній врожай play_circle_filled 15:05 Хронічний стрес? Як допомогти собі не «застрягнути» на емоційних гойдалках 14:09 Теща під виглядом дружини: на Вінниччині припинили «романтичний» вояж киянина 13:30 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 13:13 Окупанти скидають сотні бомб і тисячі дронів. Що відбувається на фронті? play_circle_filled photo_camera 12:21 «Вона може і врізати» — Вадим Буряковський відверто розповів про сімейне життя з Олею Поляковою play_circle_filled photo_camera 11:48 Два мільйони на власну оселю: у Вінниці вже розглянули понад 400 справ 11:07 Зламався лічильник води — готуйте гаманець. Чому водоканал не замінить його безплатно photo_camera 10:14 Померла 18-річна Каміла Булгак, яку збили на Гніванському шосе 09:23 Вінниця прощається з добровольцем Євгенієм Богуном 08:46 Сьогодні вітаємо Якова та Володимира. Історія, заборони і прикмети 21 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up