Синоптики розповіли, яку погоду очікувати вінничанам цієї весни та на початку літа

Синоптики розповіли, яку погоду очікувати вінничанам цієї весни та на початку літа

Рання весна на Вінниччині зміниться похолоданням, аж до заморозків. Тепло жителі області уже відчують у квітні, а у травні синоптики прогнозують справжню спеку.

Про це розповіла синоптик інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

За її словами, весна 2017 року була дуже ранньою, а температура повітря перевищила всі кліматичні норми. Це в першу чергу і свідчить про наближення різкого похолодання.

— З 9-10 березня та майже до 20-го числа на Вінниччині очікується різке похолодання. Вночі по всій території України, можливо, навіть мінусові температури, нижче -4. Тим часом вдень буде + 4...+ 5 градусів, опадів буде мало. Основне похолодання в центральних областях відбудеться 12-14 березня, у нічний час - заморозками, а з 18 березня почнеться поступове потепління, - розповіла Мартазінова.

В кінці березня синоптики прогнозують від +6 до +15 градусів. У середині місяця - дощі.

Тим часом квітень вінничан порадує теплими днями, так як коливань температури не прогнозується: +10,.. + 15 градусів.

Уже в кінці місяця очікується похолодання, але воно не торкнеться Вінниччини. Дощ чергуватиметься із сухою погодою.

У травні 2017 року, за прогнозами синоптиків, буде справжня спека: +25...+30. Хоча і тут усе буде не стабільно. Прогнозують у травні також і заморозки. Також цього місяця буде часто дощити. На вінничан чекають справжні зливи.

Нестійка погода буде і на початку літа: або вище +30, або дуже холодно. Перша половина червня 2017 буде дуже спекотна, друга - з сильними зливами та грозами.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Алексей Ткаченко
    дощі, спека, дощі, спека... гарне буде літо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 січня, які ви могли пропустити 20:03 Годівниці рятують життя: у нацпарку розпочали підгодівлю диких звірів photo_camera 19:22 Унікальні фотографії маєтку Уруських в селі Лісове: що приховують кадри садиби, якої вже немає photo_camera 19:04 Салют — не свято, а злочин: на Вінниччині вже винесли два вироки за піротехніку Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 18:36 З крісла начальника відділу — в окопи Покровська: як керівник з прокуратури став штурмовиком photo_camera 18:13 Одне серце та дві нирки: у Вінниці медики врятували три життя за одну добу play_circle_filled photo_camera 17:43 Ас крос-кантрі з Вінниці Володимир Обухівський змагається за путівку на Олімпіаду-2028 17:41 «Домовитися» не вдалося. Вінницький екзаменатор відмовився від хабаря у 500 доларів 17:07 Майстер з Вінниччини сплів найбільшого різдвяного павука й потрапив до Книги рекордів 17:05 Що падало з неба над Вінницею: синоптики пояснили феномен льодяної крупи photo_camera 16:46 Морози посилюються. Вінничан попереджають про найхолодніші ночі зими 16:16 Прозорість, доступність, інвестиції: чим відзначилась Вінниця у 2025 році 15:31 Цифри у платіжці не збігаються з лічильником? Як самостійно змінити помилкові показники світла 15:05 Екстремальні морози та блекаути: як зберегти тепло в оселі та власне здоров’я 14:58 Суд покарав диверсантів, які підпалювали залізничні колії 14:06 Від напису «Я люблю Вінницю» до снігового коня в Гайсині. Як боєць ЗСУ створює мистецтво photo_camera 13:08 Трактор із лісом без документів. У Гущинцях патрульні виявили ймовірну крадіжку деревини 12:05 Блогерка з Вінниччини Кенді Суперстар заробила понад 400 тисяч доларів на YouTube, і це збурило людей 11:11 Шість пожеж за 24 години: чому вінничанам варто ще раз перевірити свої печі та розетки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up