Синоптик розповіла, на скільки в Україні затримаються заморозки

Синоптик розповіла, на скільки в Україні затримаються заморозки
  • В Україну заходить похолодання. Заморозки прогнозують як у повітрі, так і на грунті.
  • Ще не час відкладати теплі речі, бо у найближчі дні вони нам знадобляться.

Синоптик Наталка Діденко попереджає про похолодання. Каже, що у західних та північних областях різко знизиться температура повітря.

— Схід, Південь та більшість Центру (окрім Вінниччини) ще належатимуть теплій погоді, +12+18 градусів. Атмосферний капосний фронт, який знову лозиною відганятиме від нас теплу весну, принесе дощі та подекуди грози, — пише синоптик у фейсбук. — До Сходу та південного сходу України фронт не встигне дійти, тому там у п‘ятницю без істотних опадів. І вдень, як я вже сказала, в тилу фронту опади затухатимуть.

На завтра посилиться і вітер. Він буде рвучким.

Синоптик відзначає, що надалі це похолодання притягне із собою заморозки, які охоплять більшість областей. 

— І, що сумненько, вони обіцяють бути не лише на ґрунті, а й у повітрі. Від нуля до 2-4 градусів, — відзначає Діденко. — Це заморожене неподобство триватиме в Україні по ночах аж до вівторка.

Про заморозки попереджає також Укргідрометцентр.

— Вночі 23 квітня у західних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий). Вночі 24 квітня у західних та північних областях, вночі 25-27 квітня в Україні, крім півдня, очікуються сильні заморозки у повітрі 0-3° (II рівень небезпечності, помаранчевий), у південних, 24 квітня і у центральних областях — заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (I рівень небезпечності, жовтий). 22-23 квітня у високогір'ї Закарпатської та Івано-Франківської областей зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень), — зазначають вони у своєму повідомленні.

Розповіли у Центрі окрему і про погоду на 23 квітня. Прогнозують дощі та грози майже на всій території країни. Оминуть опади південно-східну частину. Вітер західний, 7-12 м/с.

— Температура вночі 2-7° тепла, у західних областях на поверхні ґрунту заморозки 0-5°; вдень 8-13° тепла, у південних та східних областях 14-19°, — додають в Укргідрометцентрі.

Сайт sinoptik.ua у Вінниці на завтра прогнозує дощ та +6+10. Сонця буде мало, але воно з усіх сил визиратиме з-за хмар.

 

Читайте також:

На Київській спіткнувся та впав чоловік. Йому зупиняли коровотечу копи

Надзвичайна ситуація в країні та сильні замороки: важливе за 21 квітня на 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду 09:42 Ремонтні роботи у Вінниці: де тимчасово не буде води та світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up