На природу чи залишитися вдома? Якою буде погода в Україні на вихідних

На природу чи залишитися вдома? Якою буде погода в Україні на вихідних
  • Попереду два вихідних, щоб провести їх вдало — прогляньте прогноз. Дізнаєтеся, коли краще піти на шашлики, а коли й залишитися вдома буде хорошим варіантом.

Синоптик Наталка Діденко розповідає, що в Україні на вихідні буде правити циклон. У суботу він охопить частину країни, а в неділю — затягне усе дощами.

— 5 червня циклон, який зсунувся із Приазов'я за наші межі, все одно закидатиме дощі у східні області України, у прилеглі центральні, на південний схід.У навколокарпатських областях атмосферний фронт із заходу спричинить дощі, в горах — помірні зливи, — пише синоптик у фейсбук. — На Волині, Рівненщині, Тернопільщині, Хмельниччині, у більшості північних областей, у Вінницькій та значній частині Черкаської областей, на Одещині та Миколаївщині суттєві опади не очікуються.

У неділю, 6 червня, гроза та шквал буде хазяйнувати по всій Україні.

Температура повітря впродовж суботи-неділі вдень: +18+23 градуси.

— Понеділок принесе в Україну знову багато дощів, — зазначає Діденко.

Також прогноз на вихідні дав Український гідрометеорологічний центр.

— Найближчими днями погода знову покаже свій примхливий характер (хоча, здається, цьогоріч всі ми вже до цього звикли). Циклон, який є головним «винуватцем» дощової погоди на південному сході України, у суботу трохи зміститься у північно-східному напрямку, відповідно практично по всій країні (крім крайнього сходу і Карпат) переважатиме погода без опадів, проте вже у неділю, цей же циклон знову переміститься ближче до України і практично весь наступний тиждень розташовуватиметься над нашою територією, зумовлюючи нестійку, вологу погоду з короткочасними локальними дощами та грозами, — йдеться у повідомленні центру. — Температура повітря в Україні істотно не зміниться, погода буде помірно теплою, на сильну спеку все ще очікувати не варто. 

Найближчої доби грози пройдуть у східних областях, вдень і на Сумщині, Дніпропетровщині та в Карпатському регіоні. Опади очікуються також 6-7 червня по всій Україні.

Температура вночі 8-14°, вдень 17-23°, завтра на півдні Одещини, 6-7 червня у західних та південних областях до 26°.

 

Читайте також:

За добу в Україні виявили 2205 нових випадків COVID-19

Магнітні бурі у червні 2021: календар небезпечних дат та як вберегти здоров'я

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом 20:20 «Добре хоч поїсти винесли»: жінці з першою групою інвалідності не дали зустрітися з сином у ВСП 20:04 У теплицях Вінниці підготували десятки видів рослин для висадки на вулицях photo_camera 19:33 Подарована машина чоловіку, продана сестрі квартира... Що знайшли у новій декларації Заболотної? Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 19:03 Як через коментарі зламують акаунти? Нова схема шахраїв 19:02 Паска від зірок: Полякова, Бронюк та інші відомі вінничани діляться секретами великодньої випічки photo_camera 18:15 Громада на колінах та море квітів: як проводжали в останню дорогу Михайла Безскурського photo_camera 17:39 Весна скасовується? На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг play_circle_filled 17:12 51 тисяча штрафу за нічний драйв. На трасі зупинили водія під амфетаміном 16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні зі Закарпаттям play_circle_filled photo_camera 15:39 Як перевірити здоров’я без витрат? Розповідає сімейна лікарка Ольга Шкода 15:03 Дев’ять рейсів на день: як тепер курсує автобус від автовокзалу до Хуторів 14:07 Гранів поховав Героя через два роки після останнього бою photo_camera 13:55 Поїздки за кордон — тільки по роботі. Які вінницькі депутати виїжджали з України? 13:18 Пожежі на Вінниччині: постраждав чоловік, горіли будівлі та авто photo_camera 13:15 Окупанти вісім годин тероризували Вінниччину: пошкоджені вісім будинків photo_camera 12:43 Викрав 1,3 мільйона у матері загиблого героя — судитимуть племінника-шахрая 12:33 У кафедральному соборі готуються до Вербної неділі. Розклад богослужінь на 3–5 квітня 12:14 Чи реально знайти сховище за мапою? Вінничан закликають протестувати систему безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up