Скоро полетимо! На туристів у липні чекатиме Туреччина, далі — Греція та Грузія

Скоро полетимо! На туристів у липні чекатиме Туреччина, далі — Греція та Грузія
  • Внутрішнє та міжнародне авіасполучення в Україні можуть відновити в середині літа.
  • Важливим фактором для відкриття рейсів є скасування обмежень з боку інших країн.
  • Всередині липня свій повітряний простір для подорожуючих українців відкриває Туреччина.

Уряд Туреччини планує дозволити прямі перельоти для українських туристів з середини літа, але лише за умови стабільної епідеміологічної ситуації. Таке повідомлення, з посиланням на авіавидання «Крила», на радість вінницьким туристам з'явилося сьогодні, 23 травня, на Фейсбук-сторінці керівника Вінницького аеропорту Ярослава Мазурця.

Там йдеться, що Міністерство культури і туризму та Міністерство охорони здоров'я Туреччини запропонували дозволити польоти з України в Туреччину, а також з Туреччини в Україну з 15 липня. Приймати гостей з нашої держави будуть там в усіх аеропортах. При цьому для відновлення туризму в Туреччину влада України повинна прийняти дзеркальне рішення, зазначає видання.

Варто зазначити, що свої кордони Туреччина відкриває з 10 червня. Польоти будуть вирішені шляхом взаємних домовленостей з країнами, які досягли успіху в боротьбі з COVID-19.

Коли ми запитали директора вінницького литовища, які ще країни відкриють для нас свої повітряні ворота і коли полетять чартери з Вінниці, Ярослав Мазурець відповів:

— На жаль, наразі немає жодної конкретики. Що стосується Туреччини, вона може бути відкрита з 1 липня. Однак все залежить від епідеміологічної ситуації.

Директор вінницької турагенції Юлія Сікорська говорить, що її колеги подейкують про ще дві країни, які готові з початку липня приймати літаки з українськими туристами.

— Греція і Грузія точно будуть. Решта країн поки не опублікували дату, коли вони готові приймати українців, — розповідає керівник агенції. — Вінницькі туристи поки запитують про відпочинок у вищеназваних країнах і попередні дати вильотів. Але тури ще не бронюють. Та і я сама поки відмовляю туристів саме зараз купувати путівки, бо вважаю що потрібно почекати, коли вже точно відкриється авіасполучення в Україні, почнуться перші вильоти. Тому що на всіх етапах карантину прописано, що якщо ситуація з хворими на коронавірус погіршитися, то послаблення карантину не буде, а значить і початок польотної програми можуть змістити на пізніше.

Раніше редакція 20minut.ua публікувала план відновлення перельотів за інформацією Міжнародної асоціації повітряного транспорту, яка заявила про перезапуск авіації та показала дорожню карту для відновлення авіаперевезень.

Крім того, маємо вже інформацію, у який спосіб відбуватимуться перельоти після відкриття повітряного сполучення.

Зустрічати і проводжати пасажирів можна буде, але не заходячи в термінали. Усі, як персонал, так і пасажири, мають бути в захисних масках. Загалом у опублікованому документі з рекомендаціями для пасажирів та працівників авіації в умовах пандемії — 27 сторінок. Докладніше читайте в цій новині: Європа ввела нові правила безпеки для авіації: як зміняться авіаперельоти. 
 

Читайте також:

Домашні фотографії: чим займаються відомі вінничани у вимушеній відпустці 

Лігосмішник, який полюбляє каву. Про життя та новий бізнес Олександра Теренчука 


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Торон Туй
    Просто, чисто поржать. Из Гавришовки полетите?)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Чотири лапи — тисячі історій: у Вінниці відкривається фотовиставка про роботу зоозахисників у воєнний час 20:35 Працівник у розшуку ТЦК — чи є можливість його забронювати від мобілізації 20:09 У Вінниці родинам загиблих гвардійців вручили ордени «За мужність» 19:19 Від ковідної тисячі до зимової підтримки: як змінилася реальна вартість державної допомоги Від читача 10:06 Запрошують на біблійний семінар у Вінниці для ВПО та родин Захисників 19:06 На пішохідному переході у Нестерварці збили 10-річного хлопчика 18:28 «Підійшов чоловік із довгим сивим волоссям»: у Крижополі познущалися над пам’яттю про полонених і зниклих безвісти 18:05 Екологи перевірили Південний Буг: що виявили у воді 17:32 Скільки закладів освіти постраждали від обстрілів на Вінниччині: дані та наслідки 17:25 Шукаєте де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 17:07 Затримали банду, що продавала «пігулки для схуднення»: серед обвинувачених — вінничани 15:55 Чому світло вимикають не скрізь і що чекати взимку — пояснив голова «Укренерго» 15:30 Академія розвитку БО: шлях спільнот, які зростають (Новини Нацплатформи МСБ) 14:48 У Вінниці оновлюють зупинку біля трамвайного депо — готують платформу під низькопідлогові VinWay та Tram-2000 14:16 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 72 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 13:39 Новий міст у Вінниці: місто замовило експертизу проєкту за понад 1 мільйон гривень 13:09 Під час повітряної тривоги у Вінниці мешканці не могли потрапити в укриття 12:14 Липовецькій громаді повернули водойму, що десятиліттями перебувала в чужих руках 11:25 “Бережіть фінансову репутацію змолоду” - ПриватБанк запустив просвітницьку кампанію з основ фінансової безпеки (Новини компаній) 11:20 Встановили особу молодого чоловіка, якого збив вантажний потяг у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up