Лариса ОЛІЙНИК
(068) 006 07 72
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (842)

Військова медикиня Наталія Фіялова з Вінниччини, яка півроку знаходилася в російському полоні та в листопаді 2022 року повернулась додому, знову йде служити.

Щорічно вихованці вінницької обласної школи з веслування ім.Ю. Рябчинської виборють медалі на всеукраїнському та міжнародному рівні, стають членами збірної України з веслування на байдарках і каное та виконують вищі спортивні звання. Директор ДЮСШ Роман Копистинський розповідає про здобутки і проблеми школи під час війни.

Розповімо про соціальний захист, пільги та гарантії, які мають полонені та родини безвісти зниклих бійців.

Протоієрей Михайло Бабій шість років служить в Національній гвардії України. В 2015 році священник вперше відвідав бійців у зоні АТО, в 2017 році став капеланом. Нещодавно у вінницькій частині Нацгвардії урочисто відкрили та освятили храм. Отець Михайло розповів про особливості капеланської служби під час повномасштабної війни та з якими проханнями звертаються військові.

Палац графа Ксідо — одна з найоригінальніших пам’яток палацової архітектури в Україні. Маєток у Хмільнику є досить оригінальним, адже побудований на фундаменті замку 14 століття.  

Підполковник Нацгвардії Ігор Селідбовський загинув 27 червня 2022 року, обороняючи Харків. 11 березня відкрили пам'ятну дошку загиблому Герою.

Воскові віночки, в яких на Поділлі йшли до шлюбу, визнали об’єктом нематеріальної культурної спадщини. В обласному центрі культури і мистецтв розповіли технологію їх виготовлення.

Вінницька компанія з виробництва насіння вже майже 20 років радує споживачів унікальними сортами цукрової кукурудзи.  Нещодавно наші науковці створили цукрову кукурудзу зі смаком яблука та кавуна.

Правильна їжа перед тренуванням допоможе інтенсивніше і довше займатися та досягти кращих результатів. Фітнес-тренерка Марина Боржемська рекомендує перелік продуктів, які варто вживати перед походом у зал.

Наймолодшому азовцю Назарію Гринцевичу з позивним «Грінка» виповнилося 20 років. Мама бійця, вінничанка Маріанна Колос, опублікувала світлини сина, коли він був ще зовсім маленьким. Запитали, де відзначає герой, який нещодавно повернувся з полону, свій ювілей. Та дізналися, як пройшов його минулий день народження в Маріуполі.

keyboard_arrow_up