Лариса ОЛІЙНИК
(067)5267352
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (190)

Двадцятитрирічний Дмитро Чернега — порівняно нове ім’я у світі вінницької моди.  Він поділився своїм секретом успіху, і розповів, чому його модною фішкою став саме класичний чоловічий костюм. 

На території Подільського зоопарку у Вінниці облаштовують резиденцію Святого Миколая. Там вже посадили велику ялинку, а біля неї планують встановити ще 12 знаків зодіаку. 

На порушників виборчого законодавства в області склали дев'ять адмінпротоколів та розпочали п'ять кримінальних проваджень. Про деталі порушень на брифінгу у Прес-клубі розповів керівник поліцейського главку Іван Іщенко.

26 жовтня опівдні, у Вінницькому прес-клубі відбулася прес-конференція, на якій підбивали попередні підсумки підрахунку голосів. Представник Комітету виборців України Владислав Телень розповів, що вже відомі прізвища міських, сільських і селищних голів Вінниччини, ймовірних переможців, і які політичні сили пройшли у місцеві ради. Разом з тим прогнозував, що процес підрахунку голосів буде не швидким.

Під час брифінгу у Вінницькому прес-клубі оприлюднили перші дані екзит-полу. Сьогодні, 25 жовтня, увесь день представники Комітету виборців на виході з дільниць опитували вінничан. За якого кандидата на посаду мера віддали свій голос? Яких обрали депутатів до міської та обласної рад?

Сьогодні, 25 жовтня вінничани обирають міського голову Вінниці, депутатів міської ради, обласної ради та райради. До обіду явка на дільницях була низькою — близько 11%, на 16.00 — 22,8%. Про це розповів представник Комітету виборців України на Вінниччині Владислав Телень.

У день голосування поліція Вінниччини станом на 10.00 зафіксувала 29 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Серед порушень: замінування, псування бюлетенів, незаконна агітація та інше.    Про це на прес-конференції у Вінницькому Прес-клубі розповів керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

Деякі люди говорять, що стосунки — це важка праця. Психолог і бізнес-тренер Тетяна Нікіфорова пропонує задуматися, чи не занадто багато у ваших стосунках «роботи».

Через епідеміологічну ситуацію цьогоріч українські школярі на осінніх канікулах були довше. З понеділка їм йти на навчання, а наказу Міністерства освіти досі немає. Міський департамент освіти вирішив: старшокласники поки навчатимуться онлайн, молодша школа — ще тиждень на канікулах.

Через збільшення кількості хворих на коронавірус у Вінниці вирішили перепрофілювати перший пологовий будинок для лікування хворих вінничан. У зв'язку з цим жіночу консультацію пологового хочуть перемістити в амбулаторію Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Раніше ми писали, що лікарі сімейної медицини не схвалюють таке сусідство. Як виявилося, медики з пологового теж проти переїзду.

keyboard_arrow_up