Лариса ОЛІЙНИК
(067)5267352
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (28)

До редакції 20minut.ua звернулися друзі ветерана АТО, Валерія Дідика Військовому після інфаркту потрібна операція на серці, вартістю у 150 тисяч гривень

У Фейсбуці виклали відео побиття дівчини, яке зібрало більше 13 тисяч репостів. На кадрах три неповнолітні жорстоко б'ють дівчину, фільмуючи мордування на камеру телефону.  Усе відбувалося у селі Хажин Бердичівського району. А фігуранти справи - з нашої області. Поліцейські відкрили кримінальне провадження за вказаним фактом. 

Інна Огороднійчук та Антон Довгань – подружжя вінничан, які віднедавна мешкають і працюють в Китаї. Їх стосунки почалися у Вінниці, а одружилися вони в Шанхаї, напередодні карантину. Про весілля та життя під час епідемії дівчина розповідає читачам 20minut.ua

До редакції 20minut.ua звернувся читач Валерій Кудрявцев із села Лани Тиврівського району. Чоловік з інвалідністю просить допомогти зібрати 10 000 гривень на операцію, яка відбудеться в останній тиждень лютого.

Дві прем'єри готує Вінницький український академічний музично-драматичний театр ім. Садовського навесні. Також планують святкове дійство до Дня театру. Цими та іншими новинами театрального життя з читачами «20 хвилин» поділилася керівник літературно-драматургічної частини Світлана Фицайло.

Ми попросили знаних вінничан розповісти, чи святкують День Валентина. Вони написали привітання для читачів «20 хвилин» і зізналися, що для них означає слово «кохання».

Пісня «Отпусти меня» — кавер відомого хіта 90-х співачки Лінди, яку написав Максим Фадєєв. Протеже Поплавського, друг Ірини Білик, арт-директор «Велюру» розповів про сьогоднішню прем'єру кліпу і плани на майбутнє.

На Вінниччині найбільша популяція зубрів у країні: нарахували 101 особину. За останній рік вінницька родина поповнилася сімома телятами Загалом в Україні налічується майже три сотні тварин.

Збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду переобрали своїм головою Вільчинського. Цей 42-річний керівник очолює адмінсуд з липня 2015 року.

Учасники Вінницького Клубу Ділових Людей говорили з головою Вінницької ОДА Владиславом Скальським про бізнес-клімат Вінниччини, перспективи розвитку міста і області. Губернатор почав зі статистики про ріст обсягів промислового виробництва і купівельної спроможності вінничан.  Підприємців цікавили перспективи земельної реформи тасистема підбору професійних кадрів.

keyboard_arrow_up