Лариса ОЛІЙНИК

(068) 006 07 72
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (1184)

Чимало адвокатських бюро нині надають послуги правозахисників з воєнного права, які стосуються питань служби в армії, мобілізації, виїзду військовозобов’язаних за кордон та правил військового обліку. Вінницька адвокатка розповіла, з якими запитами найчастіше військові звертаються під час війни, які найгучніші справи вдалось виграти.

Старший сержант Петуховський загинув в бою на Донеччині 9 серпня минулого року. Йому навіки 53 роки. За виявлену хоробрість, мужність та звитягу воїну рідні просять надати звання Героя України, посмертно.  Син загиблого захисника, теж військовий ЗСУ, розповідає, як важко нині зібрати підписи на петицію.

На початку жовтня 2023 року на території Ладижинського водосховища з невідомих причин загинуло 9 тонн червонокнижних азовських осетрів. Чи є надія знайти винного в отруєнні племінного стада осетрів мільйонної вартості? Ми спробували дізнатись.

Вінницька популяція зубра залишається найбільшою в Україні. Заслуга в цьому — насамперед лісівників, які доглядають червонокнижних велетнів. Старший єгер філії «Вінницьке лісове господарство» Олександр Сіваченко про зубрів знає все.

Оскарження рішення військово-лікарської комісії є правом військовозобов'язаного або військового. У разі незгоди з рішенням ВЛК необхідно своєчасно подати скаргу. В які інстанції подавати скаргу, які документи потрібно — розповідає вінницька адвокатка Мар'яна Слізяк.

З березня 2022‐го Вадим Сухаревський командує 59‐ою окремою механізованою бригадою імені Якова Гандзюка. Якими уроками лідерства він керується? Forbs опублікував великий матеріал про полковника.

На Вінниччині 21 січня 2023 року вшановували пам'ять княгині Марії Щербатової з нагоди 103-ї річниці з дня смерті. Уроджена графиня Строганова — благодійниця, підприємниця, спадкоємиця частини художнього зібрання Строганових і Немирівського палацу Потоцьких. Розповідаємо, що княгиня зробила для Вінниччини та як загинула від рук червоноармійців.

Стефан Таранушенко та Павло Жолтовський змогли зафіксувати світ, який безповоротно зник. Понад 90 років тому українські мистецтвознавці обійшли з фотоапаратом містечка й села майже всієї тодішньої України.  Також вони зробили фото містечка Бар початку ХХ століття.

За останні тижні в області та місті кількість хворих на грип, ГРВІ та Ковід-19 збільшилася, як серед дорослих, так і серед дітей. Лікарі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні розповідають, якими є симптоми грипу у дітей та як лікувати недугу.

23 січня відзначали День пам’яті Миколи Леонтовича — українського композитора, хорового диригента, музично-громадського діяча, педагога, збирача музикального фольклору. Співачка Наталія Могилевська відвідала музей українського композитора в селі Марківка Теплицької громади.

keyboard_arrow_up