Лариса ОЛІЙНИК
(067)5267352
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (359)

З початку року ціни на приватні будинки і квартири у Вінниці зросли до 18%. Вартість комерційного житла теж збільшилася. Експерти називають ряд факторів, які вплинули на цінову політику та роблять прогнози.

Кого вважати принцем? Якщо виключно особу офіційно визнаного королівського сімейства, то принців в світі по пальцях перерахувати можна. Шанси стати дружиною такого настільки незначні, що витрачати на пошуки дорогоцінні хвилини життя не варто. А от у звичайному житті принців (лідерів, мажорів, олігархів) зустріти можна. А чи світять вони вам, якщо ви попелюшка?

В житті багатьох людей, які звикли до відпочинку на морі, з появою дитини постають питання, як подорожувати далі. Хтось вирішує на якийсь час відмовитися від подорожей, хтось залишає дітей на батьків на час поїздки, а хтось ризикує і привчає малечу до пізнання світу з раннього віку. Ми дізналися, що потрібно, аби безпечно подорожувати з малечею.

З настанням спекотного літа, ми все частіше спостерігаємо, як вода у більшості водойм стає зеленуватою. Чому це відбувається? І яких водоймах небезпечно купатися? Розповідають фахівці.

У спеку ми всі мріємо про відпустку, легкий бриз і морське узбережжя. В турагенціях ми дізналися, курорти яких морських країн обирають вінничани в липні. Які туди умови в'їзду та вартість путівок?

Аномальна спека в липні б'є рекорди, спричиняє дискомфорт, виснажує і може нашкодити здоров’ю. Існує безліч інших способів, як охолодитися в спеку. Практичні поради, як врятуватися від складної погоди, дають вінницькі медики.

На початку липня у Вінницькій РДА офіційно представили нового заступника голови — Юлію Олійник. Відомо, що чиновниця має дві вищих освіти. До займаної посади працювала в сфері б’юті- індустрії, була фіналісткою конкурсу краси.

За підтримки зірки київського «Динамо» Віктора Циганкова його кращий друг, колишній футболіст Андрій Рогозін, відкрив кав'ярню в Вінниці.

Батьки з дитинства вчать дівчаток бути хорошими. Повірте, це чудово, якщо ви хороша в п'ять років, в десять, але неприпустимо в двадцять. Не можна намагатися догодити всім навколо, і при цьому зберегти адекватну самооцінку. Якщо ви здатні пожертвувати власними інтересами заради інших, якщо ви стараєтесь ніколи не помилятися, якщо на вас «їздять» всі, кому не лінь — отже, ви і є та сама «хороша дівчинка», за рахунок якої так зручно жити оточуючим.

На Вінниччині підприємець використовував історико-культурні землі для сільгоспробіт. Збитки територіальній громаді становлять понад 100 тисяч гривень.

keyboard_arrow_up