Лариса ОЛІЙНИК
(068) 006 07 72
Лариса ОЛІЙНИК - Всі Статті (705)

Близько 60% людей у світі страждає на гастрит, свідчать дані ВООЗ. Які причини появи цього захворювання і чи можуть хвороби шлунку з'явитися від стресу, розбираємося разом зі спеціалістом.

Фахівці вважають, що після війни Україну очікує хвиля мігрантів: 90% біженців поїде додому. Хоча є українці, які вже зараз повернулися на Батьківщину. Дві вінничанки розповіли свої історії втечі від війни за кордон та перебування там. Розказали чому, попри війну, вже повернулися до рідної Вінниці.

Через війну в Вінниці ринок праці дуже змінився. Деякі компанії тимчасово призупинили діяльність, а деякі, навпаки, продовжили працювати попри складні часи.  Нині ринок праці почав відновлюватися. Чимало робочих місць створено на релокованих підприємствах. Серед актуальних вакансій переважають робітничі професії. 

Вінничанці Софії Дідоренко 11 років, вона грає на бандурі і співає. Дівчинка вирішила допомогти батькам-волонтерам. Мелодії просто неба бандуристка виконує в одному з мікрорайонів Вінниці і збирає кошти для ЗСУ.

У Вінниці ввечері 16 вересня біля Вінницького ліцею №2 сталась дорожньо транспортна пригода. Тоді по вулиці Соборній позашляховик на великій швидкості пошкодив кілька автівок, огорожу та фасаді гімназії. Дізналися можливі причини, через які сталась ДТП.

У Вінниці спеціалісти Державної екологічної інспекції перевірили воду в річці Тяжилівка та у Вишенському озері. Проби води взяли 15 вересня, оприлюднили результати 27 вересня. Які ж отримали дані лабораторних досліджень і що на це вплинуло?

Назарій Гринцевич — військовий-парамедик, який в середині травня вийшов з «Азовсталі». Вінничанину 10 березня виповнилося 19 років, він наймолодший серед бійців «Азова». 21 вересня Назара разом з 215 українськими військовополоненими визволили з російського полону, в рамках великого обміну. Про зустріч з сином після чотиримісячної неволі розповідає мама бійця Маріанна Колос.

Співачка Ольга Полякова в кожному випуску шоу «Дорослі дівчата» телеведучій і подрузі Маші Єфросиніній відкриває все більше деталей зі свого творчого і особистого життя. «Королева ночі» із Вінниці в останніх випусках розповіла про стосунки з чоловіком і життя за кордоном з доньками.

Павло Свентух працює 20 років слюсарем-протезистом на Вінницькому казенному протезно-ортопедичному підприємстві. Не дивлячись на всі складнощі, робота чоловікові приносить задоволення — він допомагає людям повернути радість життя.

В суботу, 24 вересня, переселенці з Маріуполя та інших окупованих міст вийшли на національну мирну акцію проти псевдореферендуму, організованого Росією. У Вінниці люди зібралися біля центру «ЯМаріуполь», щоб показати, що місто було, є і буде українським. Крім того, маріупольці наголосили на звільненні всіх полонених, які сьогодні ув’язнені російськими окупантами.

keyboard_arrow_up