Автобусна лоукост-компанія відкриває маршрути з чотирьох міст України

Лоукост-компанія FlixBus, що є найбільшим в Європі автоперевізником, повідомила про відкриття маршрутів з чотирьох міст України.

Автобусна лоукост-компанія відкриває маршрути з чотирьох міст України

Відповідна інформація була надана прес-службою компанії. Уже відомо про запуск маршрутів з міст Київ, Львів, Житомир та Рівне.

Завтра, 27 липня 2017 року, вперше з зазначених міст будуть запущені нічні рейси. Поки що автобусами FlixBus можна буде доїхати до польських міст Катовіце і Краків, а також чеських Брно, Острави і Праги. Мінімальна ціна квитка становить 145 гривень.

За словами віце-президента компанії по країнам Східної Європи Миколи Войтюка, через деякий час компанією буде розширено перелік міст України, з яких будуть відправлятися автобуси.

«Суть нашого завдання полягає в зближенні між собою європейських міст. Завдяки новим маршрутам, FlixBus розширить свою присутність в східноєвропейському регіоні. З урахуванням недавно прийнятого ЄС рішення про скасування віз для українських громадян, з нашого боку очікується збільшення попиту на подорож з України в країни Європи », - зазначив Войтюк.

Варто зазначити, що Вінниця не входить в число міст, з яких відправляються маршрути. Але вінничани можуть доїхати до найближчого з переліку Житомиру та скористатися дешевими рейсами.

Коментарі
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up