Жахлива трагедія: потонули 10-річна Софійка та 6-річний Радик (ВІДЕО)

Жахлива трагедія: потонули 10-річна Софійка та 6-річний Радик (ВІДЕО)

У селі Чагів Вінницької області сталася жахлива трагедія. У ставку загинули двоє дітей – 10-річна Софія та 6-річний Радислав.

Як повідомляють у «Надзвичайних новинах», трагедія сталася після того, як діти разом із матір’ю пішли пасти корів у поле. Жінка не встигла навіть помітити, що діти зникли.

Вже після обіду люди знайшли в ставку дитячий одяг. Як виявилося згодом, він належав шестирічному Радиславу.

Тіло 10-рінчої Софійки знайшов згодом дільничний поліцейський.

За словами місцевих жителів, це був нещасний випадок. Хлопчик послизнувся на бетонних плитах і впав у воду, а його сестра кинулася йому допомагати.

За фактом загибелі дітей у поліції відкрили кримінальне провадження. Правоохоронці схиляються до версії нещасний випадок. Вони просять батьків бути максимально пильними і не залишати дітей без нагляду.

Читайте також:

Два братика гралися біля криниці. Дворічного малюка врятувати не змогли
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (50)
  • Yaroslav Melnitsky
    ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ МАЛЕНЬКИМ АНГЕЛИКАМ
  • Галина Зая
    так ця біда сталась у нашому районі дуже жалко діточок нехай з богом спочивають а рідним сили жити дальше
  • Mariya Kozhushko
    Вічная пам'ять іЦарство небесне
  • Лана Світла
    Царство Небесне
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 П’ять студенток Вінниччини отримали президентську стипендію за успіхи в навчанні 20:02 У війни жіноче обличчя. Згадуємо військовослужбовиць з Вінниччини, які загинули на фронті photo_camera 19:45 Збитки довкіллю на Вінниччині за час війни склали понад 2,5 мільярда гривень 19:11 «Мамо, візьміть собі дитину»: у пам’ять про полеглого сина батьки взяли під опіку хлопчика і дівчинку Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:42 Авто екс-посадовця ОВА після ДТП відремонтували та передали на фронт 18:18 Майже кожен відчуває нестачу вітаміну D. Симптоми, які не варто ігнорувати 18:07 У громадах Вінниччини пройшли пам’ятні заходи до роковин війни play_circle_filled photo_camera 17:13 Верховний Суд відкрив касаційне провадження у справі Шевцова та Шарія 17:00 Чотири роки. Про гідність, дітей війни і право на мрію (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 16:33 Майже три місяці життя в укритті: скільки часу у вінничан вкрали повітряні тривоги? 16:14 Сильна автотроща в Тульчині: рятувальники витягли 62-річного водія та пасажирку із деформованого авто 16:05 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 15:03 На війні загинув випускник і викладач педуніверситету Олександр Обополов 14:13 Ледь не згорів у власному будинку: у Гайсинському районі під час пожежі врятували 51-річного чоловіка 13:52 На Вишеньці не розминулись Audi та Ford. ВІДЕО play_circle_filled 13:05 До річниці повномасштабної Зеленський вручив ордени та бойові відзнаки Захисникам з Вінниччини 12:22 Яким був ваш ранок 24 лютого 2022 року? Ми запитали вінничан 11:48 На Вінниччині визначили найкращих «малих академіків» 11:15 Містяни об’єдналися у спільній молитві за Героїв війни та мирне майбутнє України play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up