За зґвалтування падчерки відправили за ґрати на 13 років. Ще має сплатити півмільйона моральної шкоди

За зґвалтування падчерки відправили за ґрати на 13 років. Ще має сплатити  півмільйона моральної шкоди
Жінки приймають до себе чужих чоловіків, а страждають від них їхні донечки
  • Зґвалтованій дитині було шість років.
  • Вирок суду — 13 років тюрми.
  • Півмільйона гривень присудили на користь дитини за моральну шкоду.

 

Справу про зґвалтування дитини розглядав сьогодні, 5 лютого, Вінницький міський суд. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

У повідомленні сказано, що обвинувальний акт було скеровано до суду ще у червні 2020 року.

Кримінальне провадження розслідувала поліція за частиною четвертою статті 152 Кримінального Кодексу України (Зґвалтування). Процесуальне керівництво здійснювала Вінницька місцева прокуратура.

У вчиненні насильства над дитиною підозрювали вітчима, який проживав з матір’ю дівчинки.

Суд довів вину чоловіка. Призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 13 років.

—У повному обсязі задоволено цивільний позов про стягнення на користь малолітньої потерпілої моральної шкоди на суму 500 тисяч гривень,— сказано у повідомленні прес-служби прокуратури.

На жаль, це був не єдиний аналогічний випадок. Про факти зґвалтування надходили заяви до поліції від інших постраждалих. Насильство так само вчиняли вітчими. Жінки приймають чужих чоловіків, а страждають їхні донечки.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач88
    надеюсь эта гнида в тюрьме получит по заслугам.... там таких не любят....
  • RamzeS
    Там этому гниде и...!! Сдохнет
  • Читач24
    "Жінки приймають чужих чоловіків, а страждають їхні донечки", або 1000 і 1 спосіб скинути відповідальність за жахливі діяння чоловіків на жінок) автор ти огидний)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:40 У Вінниці вперше відбудеться матч 1/8 фіналу Кубку України з ампфутболу (соціальна реклама) 12:24 Барцьосю дозволили забудову ВПЗ. На початку тут буде 12 багатоповерхівок 12:06 Камери відеоспостереження «здали» жінку, яка вкрала у пенсіонерки сумку з доларами 11:06 Зіткнення легковика з вантажівкою біля Сокиринців: водій загинув на місці photo_camera Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина - легенди рідного краю»: 10:30 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 58 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновленно) 10:07 Де у Вінниці 4 березня не буде води та світла: адреси 10:00 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:11 Понад шість місяців надії — і гірка звістка: у Вінниці ховають захисника Анатолія Конончука 08:30 У цей день вітайте В'ячеслава та Єгора. Історія, заборони та прикмети 4 березня 21:01 Єврейські сторінки Вінниці: відкрили реєстрацію на безкоштовну Майстерню для гідів 20:05 Справжня сила духу: вінницькі ветерани стали призерами всеукраїнських змагань 19:25 У Тяжилові встановили будки для безпритульних собак: мешканці скаржаться на укуси photo_camera 19:15 «Де ще побачиш стільки зустрічей і прощань?»: залізничники зі Жмеринки перемогли у рейтингу «Сила Сервісу» 19:08 На очах у матері двоє нелюдів забили її сина до смерті 18:28 «Солодкувате, м’яке та без гірчинки»: вінницький селекціонер створив ель із кукурудзи 17:40 Де на Вінниччині вода не відповідає нормам: результати перевірки 17:35 Директор інтернату здавав пацієнтів у рабство на ферми 17:17 Села навколо Вінниці: хто і як там жив 400 років тому 16:41 У Вінниці працюють мобільні групи допомоги бездомним
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up