За 1,1 мільйона гривень у Вінниці зроблять еко-парковку

За 1,1 мільйона гривень у Вінниці зроблять еко-парковку

Уздовж вулиці 600-річчя від Хмельницького шосе до вулиці Келецької найближчим часом з'явиться екологічна парковка. Вона буде вимощена спеціальною плиткою, крізь яку проростатиме газон.

Загалом, як зазначив директор департаменту комунального господарства і благоустрою Володимир Ніценко, буде 35 парковочних місць: по одній стороні буде облаштовано 6 паркувальних зон, і ще дві по іншій стороні дороги від Хмельницького шосе до вулиці Порика.

— Екологічні парковки обійдуться міському бюджету у 1,1 мільйона гривень. Крім того, ще 1,8 мільйона витратять на спорудження парковки біля 1-ї лікарні вздовж Хмельницького шосе від вулиці воїнів Інтернаціоналістів до в'їзду до районної лікарні. Також у планах облаштувати паркомісця на місці тротуару по біля 2-ї школи по вулиці Хлібній, — зазначає сайт "Вінниця.інфо".

Що таке еко-парковка та як вона зводиться дивіться у відео:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:12 Вінниця сьогодні прощається з Захисниками — Олександром Кушніром та Віталієм Терновським 09:03 Музичні інструменти згоріли під час пожежі у Ямполі photo_camera 08:01 Сьогодні вітаємо офтальмологів та зв'язкових. Історія, заборони та прикмети 8 серпня 21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up