З наступного понеділка у Вінниці почнуть включати опалення в будинках

З наступного понеділка у Вінниці почнуть включати опалення в будинках
  • Сьогодні, 15 жовтня, виконком міської ради прийняв рішення щодо початку опалювального періоду.
  • Тепло у будинках почнуть подавати починаючи з 19 жовтня.
  • У закладах соціальної сфери опалення включається з минулого тижня.

«Вінницяміськтеплоенерго» вже включає опалення в заклади соціальної сфери відповідно до заявок, які надходять від керівників закладів. 

Відповідно до нормативів, підставою для початку опалювального сезону є температура нижче позначки +8 С упродовж трьох діб.

Для вчасного початку опалювального сезону у Вінниці проводились заходи з підготовки підприємств житлово-комунальної сфери до зими, здійснювалась комплексна перевірка стану тепломереж,  а саме:

  • гідравлічні випробування теплових мереж,
  • заміна старих труб на нові з ізоляцією,
  • за необхідності ремонт слабких ланок мереж, які були виявлені після проведення гідравлічних випробувань,
  • а також заповнення систем водою. 

З кожним роком кількість аварійних поривів на мережах під час запуску опалення стає все менше. 

Разом з тим, під час початку опалювального сезону стаються аварії на мережах, що відтерміновує появу тепла у квартирах.

— Якщо порив труби відбувся в середині будинку, то її відремонтувати мають управляючі компанії або ОСББ. У випадку аварії на трубопроводі, який йде до будинку, її ліквідацією займається теплопостачальне підприємство, — кажуть у вінницькій міській раді.

Нагадаємо протягом останніх років у дошкільних та шкільних закладах, а також в медичних установах Вінниці опалювальний період розпочинається раніше, ніж в житловому фонді. Цей рік не став винятком. Подача тепла вже розпочалася.

 

Читайте також:

МОЗ запропонував і уряд продовжив карантин до кінця року. Чи підтримуєте? (ОНОВЛЕНО)

Вінницьких школярів розпустили на канікули. Коли виходити на навчання?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • Ирина Стефанюк
    А може просто треба трошечки самому вдягатися? От і потеплішає і у квартирі.
  • Олена Соколовська
    Надворі тепло. А вони рпаленнЯ включають щоб гроші дерти
  • Name
    Идите на**** со своим отоплением. Платить за холодные батереи самое то!
  • Serhii Mazur
    Вмикати. Включати - русизм.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:07 Вода з криниць у громадах Вінниччини може бути небезпечною — результати перевірки 18:18 Нова схема руху та світлофори з датчиками: як у 2026-му планують змінити Соборну 18:09 Школа без бар’єрів: на Вінниччині майже 150 дітей з особливими потребами отримують супровід 17:06 Роман вінничанки Євгенії Кузнєцової потрапив до короткого списку Книги року ВВС-2025 Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 15:55 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 15:40 Спуск на тюбінгу цілий рік: у Центральному парку відкрили новий атракціон 14:12 У магазині «Єва» на Коцюбинського загорілася каса 13:16 У Гайсині відзначили «Учителя року–2025»: переможниця отримала сертифікат на 100 тисяч гривень 12:06 Розклеїв на стовпі — плати. У Вінниці склали 13 протоколів за незаконну рекламу 11:14 День пам’яті Голодомору: у Вінниці відбудуться фотовиставки, покази фільмів та вечори пам’яті 10:06 На об’їзній Вінниці легковик в’їхав у вантажівку, постраждала 67-річна пасажирка 09:10 Вінниця схиляє голову в жалобі: в останню путь проведуть оператора БпЛА Олексія Балана 08:14 Сьогодні, 22 листопада, День пам’яті жертв Голодомору: Україна пам’ятає, світ знає 21:00 «Вижив після чотирьох скидів з дронів» — вінницький боєць «Мажор» про службу на передовій photo_camera 20:02 Рятувала потопаючого брата: дівчинку нагородили відзнакою «Майбутнє України»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up