З льотчиком-героєм Костянтином Могилко вінничани зможуть попрощатися 26 червня

З льотчиком-героєм Костянтином Могилко вінничани зможуть попрощатися 26 червня
Тіло вінничанина, льотчика Костянтина Могилка, який 6 червня врятував Слов’янськ від падіння на місто літака, підбитого бойовиками, ще минулого тижня мали доставити до Вінниці. Але дату похорон постійно переносили. Щоб привезти до рідних останки льотчика знадобилось чимало ДНК-експертиз.

Експертизи закінчили лише 24 червня. За словами керівника прес-центру Повітряних сил України Олександра Баюша, труну з залишками Могилка привезуть до Вінниці вже 25 червня. Льотчика-Героя доставлять літаком на аеродром в Гавришівку, де з ним попрощається авіаційна бригада. 
- Потім повеземо труну до батьків, - каже Олександр Баюш. - Родина хоче, щоб він переночував дома. А в четвер, 26 червня у Будинку офіцерів о 10.00 буде виставлена труна з тілом і кожен зможе попрощатися з героєм. Потім труну повезуть у церкву села Пирогово для відспівування, а далі на цвинтар в Пирогово.
Нагадаємо, вінничанина Костянтина Могилко посмертно нагородили званням "Герой України"

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Anonymous
    "( жУрналисты)" ,что вЫ пишете? Настоящий Журналист - как врач. А вЫ. У всех нормальных людей к вАм призрение. Как будете работать после окончания войны?
  • Anonymous
    Насчет Украины... Как-то грустны Ваши слова... Они люди, в первую очередь, а не мишени. Они себя не считают Украиной, согласен, Вы .. на их стороне?.. Ладно. Но власть Украины пока говорит, что это наши люди. От наших желаний ничего не меняется. А власть одной рукой говорит об оккупированных территориях, а другой посылает самолеты. Можно ли считать разведывательный самолет мирным? После него и начинается основная атака. Или подбить самолет, который перевозит усиленный батальон десанта. Самолет не вооружен. Но идет война, и уничтожают десантников. Гибнет летчик. Да, он извозчик. Но это война
  • Anonymous
    Простите. У меня манера все запутывать. Я говорю о том, что нет доказательств, что он УВОДИЛ самолет.. Возможно, заклинил руль. Возможно, хотел дотянуть до аэродрома. Может быть, самолет вел уже мертвый пилот. Я считаю есть разница между ХОТЕЛ отвести беду и УПАЛ НЕ НА ГОРОД....
  • Anonymous
    То есть, не цели для бомбежки уточнял, а на пейзаж любовался - там понятнее?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:21 Колишнього працівника оборонного підприємства засудили до 15-ти років за співпрацю з рф 11:53 Смертельна ДТП під Вінницею: в результаті зіткнення легковика з вантажівкою загинули мати і донька 11:17 Бронювання, трудові книжки, кредити. Що зміниться для вінничан у червні? 10:51 У Бершаді під час руху спалахнув легковик. Вогонь загасили рятувальники Від читача 07:50 Форум «Взаємодія ГО «Захист Держави» з профспілковою спільнотою» — про конкретні дії та спільне бачення майбутнього 10:13 За добу на Вінниччині потонули двоє чоловіків — тіла дістали з Росі та Південного Бугу 09:37 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 1 червня не буде води та світла 09:25 Де у Вінниці пройти повний медичний чек-ап без черги і стресу (партнерський проєкт) 09:14 Вінниця проводжає в останню путь Захисників Юрія Демішкана та Віталія Піроговського 08:32 Визначили найкращих «колосівських» волейболістів Вінниччини 08:06 В цей день вітаємо Віру та Гаврила. Свята, заборони та прикмети 1 червня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 25 травня по 1 червня, які ви могли пропустити 20:44 Пам'ять Героя України Сергія Пархоменка у Вінниці вшанували турніром з боротьби 20:09 У червні змінять рух електричок через Вінниччину: список рейсів 19:28 Ворожий дрон знищив катер разом з екіпажем: серед загиблих — Владислав Руденко із Ковалівки photo_camera 19:03 Від 7,96 до 28 гривень: якими будуть тарифи на газ у червні photo_camera 18:38 Різдво Івана Хрестителя, Петра і Павла та піст: церковний календар на червень 18:02 Чи передається «доля» через обручки: священник висловився про популярний забобон play_circle_filled 17:09 В Україні хочуть посилити захист клієнтів банків від шахраїв 16:16 Майже $300 тисяч. Десять найдорожчих авто, які зараз продають у Вінниці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up