Вінничанина і командира збитого під Слов’янськом літака Костянтина Могилко посмертно нагородили героєм України

Вінничанина і командира збитого під Слов’янськом літака Костянтина Могилко посмертно нагородили героєм України
Президент України підписав 20 червня указ посмертно нагородити званням "Герой України" трьох загиблих українських офіцерів. Серед них вінничанин Костянтин Могилко який відвів свій підбитий літак від Слов'янська.

Крім вінничанина, звання героїв посмертно отримали Генерал-майор нацгвардії Сергій Кульчицький і  командир десантного батальйону Тарас Сенюк.

- Вчора, президент України підписав указ трьох героїв України, і 9о нагородити орденами, - заявив у Верховній раді виконуючий обов’язки  міністра оборони україни Михайло Коваль. 

Відео дня

Нагадаємо, у Слов'янську  бойовики підбили з найновітнішого ракетного комплексу літак АН-30. Вінничанину і командиру літака Костянтину Могилко ціною власного життя вдалось відвести літак від населеного пункту.

Коментарі (12)
  • Anonymous
    Не повезло маме твоей.
  • Anonymous
    Так высылайте ж нам, витии, Своих озлобленных сынов: Есть место им в полях России, Среди нечуждых им гробов
  • Anonymous
    Хіба мама винувата, що дитина дурнувата.
  • Anonymous
    Перші ознаки сказу на картинці вже бачу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:30 Де купити квіти до Дня матері: кращі локації, контакти та швидка доставка (парнерський проєкт) 09:18 Чемпіонат області присвятили пам’яті загиблих воїнів-гандболістів Вінниччини 08:58 Росія атакувала «шахедами» та балістикою: двоє загиблих, поранені діти photo_camera 08:15 У цей день краще утриматися від важливих переговорів та підписання угод. Історія, заборони та прикмети 7 травня Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 21:00 На щиті повертається молодший лейтенант Микола Рябцов, що понад рік вважався безвісти зниклим 20:10 «Полон — це було пекло»: захисник Маріуполя Віктор Дода повернувся до життя та служби у Вінниці 18:53 У Вінниці відбудеться інтерактивна виставка «Як не стати жертвою фейків» 18:35 Ні в якому випадку не терпіти: куди можна звернутися у Вінниці в разі домашнього насильства 18:06 Печену рибу на соломі внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини Вінниччини play_circle_filled 17:33 «Саша загинув четвертого, а мені ще шість днів брехали, що він на позиції»: підтримайте петицію 17:09 Запустили новий приміський потяг зі Жмеринки на південь замість скасованої електрички до Одеси 16:17 Мовчання на місці, де він ходив: як вінничани вшанували «Грєнку» в річницю загибелі play_circle_filled photo_camera 16:02 З російського полону повернули 205 воїнів. Серед звільнених п'ятеро вінничан play_circle_filled photo_camera 15:15 Від 20 тисяч гривень. Скільки коштує вивчитися на права у Вінниці 14:09 В Україні зросла кількість мільйонерів. Де найбагатші люди в країні 13:35 Асфальту немає, а машини «літають». Провулок на Старому місті став об’їзною дорогою photo_camera 13:22 «30 кілометрів ганьби»: мешканці Бару вимагають ремонту дороги до Вінниці play_circle_filled 12:37 Білик, Vivienne Mort, Іздрик, Ніно Катамадзе і «ДивоVision» від відомих ілюзіоністів! ТОП концертів травня у Вінниці play_circle_filled photo_camera 12:30 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up