З 1 квітня вінничанам можуть відключити тепло та гарячу воду

З 1 квітня вінничанам можуть відключити тепло та гарячу воду

З 1 квітня деяким підприємствам теплоенергетики Вінниччини може бути припинено газопостачання. Усе це через відсутність підтверджених номінацій на розподіл природного газу підприємства ТКЕ.

 

— Підприємства ТКЕ, які є споживачами ПАТ «Вінницягаз», взаємодіють із компанією на основі Договору на розподіл природного газу. Однією із умов даного Договору є відсутність заборгованості за спожите паливо перед постачальником та газорозподільною компанією, а також наявність підтверджених номінацій – обсягів природного газу, які щомісяця станом на 25 число Оператор ГРМ («Вінницягаз») отримує від Оператора газотранспортної системи (ПАТ «Укртрансгаз»). Споживання природного газу без підтверджених номінацій, відповідно до Кодексу газорозподільних мереж, забороняється і розцінюється як «несанкціоновани відбір газу/крадіжка газу». Незважаючи на зростаючу впродовж опалювального сезону заборгованість підприємств ТКЕ перед ПАТ «Вінницягаз» за розподіл газу, яка на 24 березня цього року сягнула 47 мільйонів гривень, компанія («Вінницягаз») не піднімала питання про припинення газопостачання. Проте відсутність підтверджених лімітів природного газу на квітень 2017 року є серйозною підставою говорити про незаконний відбір газу підприємствами ТКЕ вже починаючи з 1.04.17, причиною можливого припинення цим підприємствам розподілу газу, а відтак і відсутності у частини вінничан опалення та гарячого водопостачання. Тому у компанії наголошують – подальші дії «Вінницягаз» не є примхою Оператора ГРМ, а виключно вимогою чинного законодавства, — зазначає фахівець із зв'язків з громадськістю Оксана Поліщук.

У разі, якщо підприємства не допустять працівників «Вінницягаз» до опломбування котелень та продовжуватимуть несанкціоновано відбирати газ, їм доведеться заплатити за паливо в півтора-два рази вищу ціну.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Тонечка Гончарук
    Вчора уже відключили опалення на Київській.
  • Прокоповна Проня
    А вода чем виновата?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:04 Лікарня у Тульчині зекономила 165 тисяч гривень завдяки сонячній електростанції 13:13 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:54 Майбутнє кінотеатру Коцюбинського визначать пізніше. Конкурс продовжили до 20 вересня 11:38 74% вагонів зношені, частину знищили обстріли: чому виник дефіцит квитків на потяги Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 11:18 Жнива-2026: намолоти зерна вищі, ніж торік, але прибутків буде менше. Чому? 10:43 «Одна з наймасованіших балістичних атак на Київ»: росія випустила 41 ракету і 125 дронів play_circle_filled 10:02 Руку буквально «пришили» до живота: як вінницькі лікарі рятували майстра від втрати професії 09:10 У Вінниці з 21 липня тимчасово відключать газ. Які будинки потрапили до списку 08:06 Цей день, 19 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети 21:00 Кліщі активізувалися: кількість хворих на хворобу Лайма за місяць зросла більш ніж у чотири рази 19:57 Від початку липня на Вінниччині затримали 137 п'яних водіїв. Які штрафи загрожують порушникам 18:44 «Свою частину танго станцювала на рівні дорослої ліги». Історія лікарки, яка працювала в окупації 18:09 У вінницьких парках хочуть обмежити швидкість електросамокатів: які ще зміни готують 17:38 У Вінниці вже готуються до зими. Дорожники заготовляють протиожеледні матеріали photo_camera 16:33 Вінниччина — серед лідерів за тендерними змовами: 52 ФОПи потрапили до чорного списку АМКУ 16:06 Переховувався у Польщі. До Вінниці екстрадували обвинуваченого у створенні наркоорганізації 15:10 «Лояльність стала важливішою за компетентність»: генерал із Літина заявив про кризу в управлінні ЗСУ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up