Явка вінничан на парламентських виборах була нижчою, ніж на президентських

Явка вінничан на парламентських виборах була нижчою, ніж на президентських
  • Виборчі дільниці закрилися о 8 годині вечора. Зараз йде підрахунок голосів, дані обробляються і відправляються в Центральну виборчу комісію (ЦВК).
  • Але на сайті ЦВК вже є інформація про активність виборців на момент закінчення голосування. Зокрема, по округам та регіонам

На сайті ЦВК, в розділі, де збирається інформація про результати підрахунку голосів, о 23:00 повідомлялося, що оброблено менше 0,4% протоколів.

Але вже зафіксована інформація про активність виборців. На тому ж сайті, в розділі Хід голосування бачимо кількість людей, які отримали бюлетені на момент закриття дільниць, і кількість внесених до списків.

По Вінниці дані такі:

  • Виборчий округ №11: 168107 і 85349. Явка 50,77%
  • Виборчий округ №12: 177501 і 83921. Явка 47,28%

На президентських виборах в 2019 році активність вінничан була вище: 66,2 і 63,43%, в округах № 11 та № 12 відповідно.


Сьогодні на прес-конференції глава Комітету виборців України у Вінницькій області Владислав Телень прогнозував, що явка буде 50-55%.



Читайте також:

«Відстрілятися – і забути!» Спочатку виборці ставали у чергу, а потім у залі залишився один чоловік

Хроніка голосування та порушень: все про вибори у Вінницькій області 

Парламентські вибори-2019: Гройсман проголосував з дружиною у Вінниці

«З точки зору Конституції та доцільності — неможливі» Моргунов про позачергові місцеві вибори


 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Орест Лютий
    Все ще попереду, це лиш квіточки.
  • Римский Александр
    Результаты выборов по спискам мало отличаются от результатов соцопросов, поэтому тут особенно не удивлен. А вот на мажоритарке какой-то невероятный погром. "Слуга народа" уничтожает всех. Причем, даже на юге и востоке. Свадебные фотографы рвут олигархов. Богуслаев, Жеваго, Кивалов, Червоненко, Микитась, Пашинский, Кононенко проигрывают свои округа. Провалились Валерия Мураева и Елена Бондаренко. Дима Добкин больше не порадует нас наркотическими опытами за колонной.

    Не знаю, что выйдет из "Слуги народа". Но им удалось совершить невозможное. Фактически, происходит революция. Только не на улицах, а на избирательных участках. Люди массово отказывают в поддержке старым политикам.

    Гречка местами еще работает, но уже не так, как раньше. Бабло больше не является гарантией победы. Даже жалко стало, что отменили мажоритарку.

    Случилось невероятное даже на Донбассе. В Луганской области, на вотчине Бойко, где ОПЗЖ рассчитывала взять всю мажоритарку, в настоящий момент они терпят крах - берут только один округ из шести! Пролетел даже брат Медведчука. Округа достаются людям Сергея Шахова и Ахметову. В одном, возможно, победит кандидат от СН.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:05 Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції play_circle_filled 08:12 Сьогодні — День взаєморозуміння і миру. Історія, заборони та прикмети 23 лютого 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up