Як у місті посадити дерево? «Зеленбуд» обіцяє, що допоможе

Як у місті посадити дерево? «Зеленбуд» обіцяє, що допоможе

Із початком весни у Вінниці активісти почали активно садити дерева. Наприклад, у парку «Бригантина»  вже росте алея із 50 дубів. Але для того, щоб посадити дерево у місті, взяти лопату і саджанець недостатньо. Потрібно ще домовитись із «Вінницязеленбуд».

У комунальній службі розповідають, що просто так дерева садити не можна – буде хаос. Та й потрібно знати, яке дерево та місце обрати.

–  Є схема якась і план, вони ж там таке насадять. Припустимо, що якщо сквер якийсь чи площа, то там і породи підбираються відповідні. Там, де садили дуби, якраз старі дуби повипадали, ми новими і засадили, –  сказав Микола Залецький, замдиректор «Вінницязеленбуд».

За словами комунальників, посадка дерев вже закінчились. Наступну розпочнуть восени. Якщо людина захоче посадити дерево на прибудинковій території, за словами Миколи Залецького, потрібно звернутися у місцевий «ЖЕК». Якщо ж на території міста – у «Вінницязеленбуд».

Відео дня

–  Бажано,  щоб організація чи група людей, які виявили бажання, офіційно написали лист. А тоді ми вже можемо допомогти розбивкою, транспортом, спеціалістами, –  розповів Микола Залецький.

У комунальній службі кажуть, що якщо людина захоче посадити дерево і навіть напише заяву, процес буде складний, оскільки купують рослини зараз через систему «Prozorro». Якщо ж прийде зі своїм посадковим матеріалом, місце для дерева обов’язково знайдуть.

 

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up