Вночі вінничанин стрибнув з Центрального мосту — поспорив з другом

Вночі вінничанин стрибнув з Центрального мосту — поспорив з другом

Вінничанин стрибнув з Центрального мосту та пошкодив спину. Відчайдуха виловили копи на катамарані.

Як повідомили у патрульній поліції Вінниці, близько другої години ночі отримали виклик про спробу самогубства на Центральному мості. Чоловік сказав, що бачив на власні очі, як людина стала на міст та стрибнула в Південний Буг.

На місці патрульні обійшли набережну, але в річці нікого не помітили.

Копи сіли на катамаран, який вдень катає відпочивальників, та підпливли впритул до мосту. Там вони і виявили чоловіка, який тримався за опору, знаходячись по пояс у воді.

Хлопець не міг самотужки дістатись берега, оскільки після стрибка пошкодив спину.

- Я поспорив стрибну чи не стрибну, - розказує потерпілий про свій вчинок копам.

За словами чоловіка, він не вживав ні алкоголю, ні наркотиків.

Для хлопця викликали швидку та передали його медикам.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Глобазоид Афромарк
    А яка глибина Бугу в місті?
  • Задунайский Торонтуй
    Пополнил коллекцию рогулизмов словами

    ==Відчайдуха== и

    ==відпочивальників==
  • Oleksandr Stoliarov
    В бидло базарі поліції до людини - уся суть поліції... насмішки, хоча чоловік можливо потребує психологічної допомоги і дійсно хотів завершити життя самогубством
    Олексій reply Oleksandr Stoliarov
    Ага, а виконавець хто? Такі «на щось спорять», ломають собі «щось», стають інвалідами, потім, їм з податків більш адекватних людей пенсію по інвалідності до гроба плати, бо не по соціальному так, баранів інвалідизованих кидати без грошей. А треба впаяти штраф з чотирма нулями, якщо доведе через суд, що афектний був, то не заплотить і інші знатимуть та засвоять урок. Взагалі, там часто стрибають, часто, дочікуються трамвая чи тролейбуса, щоб «глядачі зацінили»
  • Юра
    "За словами чоловіка, він не вживав ні алкоголю, ні наркотиків", він просто від природи йоб....тий
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:08 Понад 2400 нових родин з початку року: де одружуються найчастіше photo_camera 20:11 На Вінниччині затримали підлітка, який підірвав вибухівку в Броварах play_circle_filled photo_camera 19:02 Захист від кіберцькування у смартфоні: у Вінниці презентують проєкт для безпеки студентів 18:18 Пальне тисне на маршрути: як подорожчали автобусні перевезення на Вінниччині Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 17:55 Приносити живі квіти і не влаштовувати застіль: як і коли у Вінниці відзначатимуть поминальні дні 17:53 ДПА у четвертих класах: до чого готуватися вінницьким школярам та чи варто панікувати батькам 17:08 Бив ногами по голові: на Жмеринщині винесли вирок за замах на вбивство 16:25 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 16:07 Вінницька фірма повернула до бюджету 5 000 000 гривень прихованих податків 15:02 На Київській спалахнув елітний позашляховик, а під Стрижавкою авто загорілося на ходу photo_camera 14:02 Вінничани можуть вплинути на транспорт і благоустрій: як долучитися 13:13 Посадовець колонії підробив документи, щоб врятувати майно ув’язненого 12:13 Понад 10 тисяч дронів і 125 боїв за добу: ситуація на фронті загострюється photo_camera 11:50 Вакансії в ВП «Вінницяхліб», супермаркетах «Грош», «Varus» та 49 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 11:06 Вінниця купує 40 пікапів для військових. Що шукають і скільки готові заплатити? 10:06 Де у Вінниці 14 квітня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 08:04 Сьогодні з іменинами вітаємо Івана й Антона. Історія, заборони та прикмети 14 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up