Власник «Бібліотеки» оплатив лікування людям, які отруїлися у його кафе (ВІДЕО)

Власник «Бібліотеки» оплатив лікування людям, які отруїлися у його кафе (ВІДЕО)

У Вінниці 7 людей опинились на лікарняному ліжку після відвідування кафе «Бібліотека», що на вулиці Оводова. У хворих медики діагностували гостре харчове отруєння.  

Фахівці «Держпродспоживслужби» вже провели у кафе «Бібліотека» перевірку. Було виявлено низку порушень, які могли призвести до отруєння людей. В тому числі, виявили продукцію з терміном реалізації, який закінчився.

Продукцію вилучено, усіх співробітників перевірили на наявність кишкових інфекцій та стафілакоку, відібрана водопроводна вода, чотири зразки продуктів харчування.

Руслан Драпак, один із госпіталізованих, розповідає журналістам "Суспільного", що власник кафе двічі приїздив до шпиталізованих і взяв на себе всі витрати на лікування.

Дослідження триває.  Якщо буде доведено, що люди отруїлись саме у «Бібліотеці», на заклад чекає штраф у розмірі 25 000 гривень. Кафе поки що зачинено.

Опитування

Чи будете Ви щось смакувати у "Бібліотеці"?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (35)
  • Наталя Юрина
    Заплатив за лікування і все ...? Спробуйте десь в Європі так поїсти ...напротязі 2 годин цього закладу не було.... та взагалі ....в Європейських країнах це нонсенс...
  • Ксюша Пилипчук
    Замість того,щоб видаляти мої коментарі у себе на офіційній сторінці , почитайте , що про вас думають люди Бібліотека cafe - серце Вінниці
  • Віктор Рибачук
    Благодійник!!!
  • Светлана Шемчук
    Багатіє люді )))) будуть їсти тепер вдома
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 16 – 22 лютого photo_camera 11:08 Трагедія на Козятинщині: 61-річний чоловік зарізав сина під час сварки 10:11 Горіла парковка на Немирівському шосе: власник постраждав під час гасіння photo_camera 09:12 П’ять годин у напрузі: як Вінниця пережила масовану атаку 22 лютого Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 08:57 Вінниця сьогодні прощається з 38-річним танкістом Василем Борошньовим 08:22 Сьогодні вітаємо Геннадія та Петра. Історія та прикмети 22 лютого 21:03 Як тролейбус змінив Вінницю? Містян запрошують зазирнути в минуле 21:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 20:08 Кліщі взимку? На Вінниччині зафіксували перші випадки хвороби Лайма у 2026 році 19:21 Був палац і цукроварня: яку історію приховують руїни садиби Ліпковських в Красносілці photo_camera 18:48 Чи залишать пенсіонерів без безкоштовного проїзду? Пояснення реформи 18:03 До Вінниці евакуювала людей з Донеччини та їхніх пухнастих друзів photo_camera 17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам 14:02 Недопалок на балконі ледь не спалив висотку на Павла Корнелюка 13:13 Наші збили ворожий гелікоптер та знищили 42 артсистеми. Про російський наступ за минулу добу photo_camera 12:58 Спершу мінус, потім плюс: погодні «гойдалки» накриють Вінниччину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up