Вінницю прикрасять кущами ялівцю «Блю Арроу». Розпочали з площі Гагаріна

Вінницю прикрасять кущами ялівцю «Блю Арроу». Розпочали з площі Гагаріна
  • Ялівець «Блю Арроу» не вибагливий в доглядані і стійкий до різних погодніх умов.
  • Також він досить добре адаптується до середовища міста.
  • У Вінниці висаджують рослини понад 1,5 м висотою.

Працівники «Вінницязеленбуд» розпочали прикрашати місто декоративними зеленими насадженнями. На площі Гагаріна розмістили 25 кущів ялівцю сорту «Блю Арроу».  

«Щороку ми намагаємось наповнити наше місто гарними зеленими та квітковими композиціями і насадженнями. Наразі ми розпочали із площі Гагаріна, де встановили 25 корзин з ялівцем», — розповіла заступниця директора з агротехнічних питань «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

У планах розмітити ще 60 таких корзин у різних частинах міста.

— Це досить невибаглива рослина і не потребує якогось особливого догляду. Наші працівники протягом усього теплого періоду будуть їх доглядати та підживлювати, — зазначає Прибиш.

В подальшому зеленбудівці продовжать прикрашати вулиці нашого міста зеленню та квітами

SV_00533.JPG

SV_00523.JPG

SV_00535.JPG

 

Читайте  також:

Коли вінничанам виплатять грошову допомогу, яку щорічно дають до 5 травня?

Підлога встелена доларами: на Вінниччині КОРД взяв банду чорних лісорубів

У вінницькому Лісопарку блогери зловили «педофіла» з руками в... кетчупі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Жанна Кузнєцова
    Очередная пыль в глаза от горЕсполкома - вырубать нормальные полноценные деревья и понаставлять вазонов в горшках. Полноценные деревья НИЧЕГО не может заменить, полноценные деревья убирают пыль, шум, уменьшают порывы ветра, дают кислород, тень, эстетическую красоту и чувство комфорта и полноценности в городе - нужно сажать тополь (без пуховый), клены, березы, ивы и т.д.
  • Татьяна Иванец
    Уже не хватає тротуарів,то ставлять на проїзджій частині
  • Олег Бондар
    В тридорога по закупці
  • Макс Братчук
    З  лісу вибіг пішоход
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 У Могилів‑Подільському районі жінка наловила червонокнижної риби на 70 тисяч гривень 19:04 Забудьте про Катю та Сергія: як покоління Z називатиме своїх дітей 18:02 На маршруті Camino Podolico у Жмеринському районі оновили «Зелену садибу» для туристів 16:51 Жахлива ДТП на Юності: розтрощені кілька автівок, постраждала перехожа play_circle_filled Від читача 12:05 У Вінниці відбудеться безкоштовний різдвяний концерт із живою музикою та віншуваннями — як доєднатися 16:08 Через ускладнення на кордоні Укрзалізниця посилила маршрут до Кишинева через Вінниччину 15:15 Від 12 до 21 мільйона гривень: як зсередини виглядають найдорожчі квартири Вінниці photo_camera 15:04 У Вінниці знесуть зупинку біля церкви-усипальниці Пирогова 14:22 Хвороба Лайма на Вінниччині: зафіксували 23 нових випадки 13:35 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 13:03 Дорога на Старому місті перетворилась на випробування для водіїв — вінничани просять ремонт 12:06 Прихистив гостя — залишився без грошей: у Вінниці 18-річний хлопець обікрав квартиру 11:10 Ветерани з ампутованими кінцівками у Вінниці зможуть отримати до 20 тисяч на лікування 10:09 На Привокзальній Volkswagen збив пенсіонерку, яка йшла по «зебрі» 10:00 Зберегти річку Південний Буг: депутати Вінницької обласної Ради звертаються до органів центральної влади (Пресслужба Вінницької обласної ради) 09:15 На фронті загинув тренер і суддя зі стрільби з Калинівки Віталій Медушевський 08:08 В цей день вітайте Гната та Данила. Історія, традиції та заборони 20 грудня 21:00 Новий реабілітаційний простір для захисників з’явився у Мурафській громаді photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up