Вінницькі депутати оприлюднили свої мобільні номери, деякі з них «ліві» (ОНОВЛЕНО)

Відтепер зв’язатися з депутатами вінницької міської ради – не проблема. Вони оприлюднили номери своїх мобільних телефонів. Але як з’ясувалось, деякими депутатами за номерами навіть і "не пахне".

 

Вінницькі депутати оприлюднили свої мобільні номери, деякі з них «ліві» (ОНОВЛЕНО)

Мобільні номери депутатів вінницької міської ради з’явилися на сайті мерії.

У відкритому доступі 24 депутатів вказали свої мобільні телефони. Ми зателефонували за кожним номером. Але, як з’ясувалось, депутат Володимир Околіта виклав телефон якоїсь туристичної фірми, а за номером, який виклав Віталій Погосян сказали, що тут такого немає.

Варто додати, що через півгодини після нашого дзвінка депутат Віктор Мартинюк, який був поза зоною досяжності, перетелефонував та повідомив, що не міг взяти слухавки бо був на нараді.

 

Чи підняли інші депутати слухавки, дивіться в таблиці:


 
До речі, після опублікування статті Віталій Погосян зв'язався з журналісткою на повідомив наступне:
- Мною було надано достовірну інформацію, але при формуванні бази номерів та оприлюдненні її на сайті ВМР, було допущено технічну помилку (не з моєї провини). Наразі на сайті ВМР вказано коректний контактний номер. Зауважу, що вказаним номером (0674618999) більше року активно користуються мешканці округу, - зазначив депутат в коментарях на сторінці у ФБ.
 

 

Для наших читачів ми викладаємо скріншот з сайту вінницької міської ради до змін. (Вказаний невірний телефон):

 

 

Та скріншот вже після змін (Вказаний вірний телефон):

 

 

Тож вже цього разу за зміненим номером ми додзвонились до Віталія Погосяна. Щоправда, слухавку взяла помічниця.

 

Не залишила без уваги й повідомлення депутат Ганна Давиденко. Після нашої публікації вона зазначила, що «ми ще подавали для опублікування на сайті ВМР інші телефони, стаціонарний, наприклад. Бо мобільний якраз сьогодні вийшов з ладу».

 

 

 

Новини за темою
Коментарі
keyboard_arrow_up