Вінничани просять оновити фасади дитячої художньої школи та одного РАЦСу

Вінничани просять оновити фасади дитячої художньої школи та одного РАЦСу

Два приміщення вінничани вважають не привабливими та просять оновити їх фасад. Мова йде про дитячу художню школу та РАЦС на Замостянській.

Про це йдеться у петиціях, які подали вінничани до Єдиної системи місцевих петицій.

Так, про оновлення фасаду РАЦС, що по вулиці Замостянська, просить Віта Гудзовська.

— Пропоную оновити фасад РАЦСу нашого міста, по вулиці Замостянській, 26. Саме там тисячі вінничан створюють нові родини, а приміщення зовні виглядає занедбаним та потребує відновлювальних робіт. Окрім ремонту буде чудово, якщо митці зі створення муралів прикрасять будівлю гарним малюнком, — йдеться у петиції.

Якщо ви згодні з цим голосуйте та підтримуйте звернення ТУТ.

Також просять оновити фасад  та дах дитячої художньої школи.

— В центрі нашого міста поруч з обласною радою, бібліотекою, музичною школою по вулиці Архітектора Артинова є всім відома дитяча художня школа. Але на фоні перерахованих вище будівель, вона виглядає неприйнятно. Вважаю що її фасад необхідно оновити, утеплити, пофарбувати в яскраві кольори, дах поновити, паркан, а також зробити нове дорожнє покриття та підсвітку школи у нічний час. Врешті решт, вона проглядається одразу з перехрестя вулиці Соборної, і було б чудово щоб художня школа у нічний час підсвічувалась різними кольорами-фарбами, граючі, наче хтось малює по фасаду велетенськими пензликами, — йдеться у петиції, яку подав Діма Науменко.

Проголосувати за цю петицію можна ТУТ.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (9)
  • Задунайский Торонтуй
    Когда-то я здесь учился, целых 4 года...
  • Denter Black
    З приводу художньої школи. Це культурна пам'ятка - новий кольоровий фасад, ось що буде "неприйнятною". Я навчалась у цій школі. І там є своя атмосфера. Після нещодавнього внутрішнього ремонту школа нагадує типовий офіс чи приватну лікарню, це мене розчарувало. Стелю із ліпниною більше не видно.
  • З.А.Глядач
    І знову "Дима Олексеевич" Науменко ніяк не заспокоїться. Пошліть вже хтось його на)(...
  • З.А.Глядач
    А що таке РАГС?
    Meryem Lekhova reply З.А.Глядач
    дякую!
    З.А.Глядач reply Meryem Lekhova
    Будь ласка.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Коли у серпні можливі магнітні бурі та як підготуватися метеочутливим людям play_circle_filled photo_camera 20:02 Внаслідок аварії у Вінниці перекинулася автівка, водія забрали до лікарні 18:58 Після нічної атаки на Вінниччині знешкодили уламки ракети Х-101 play_circle_filled 18:40 Мільйони в асфальт: ще 7,8 мільйона гривень виділили на капітальний ремонт вулиці Лугової в Тяжилові Від читача 11:05 Хмара дав перше інтервʼю на новій посаді – американській MAGA-блогерці Лорі Лумер 18:03 У Ладижині за €7,5 мільйона реконструюють реабілітаційне відділення: що там буде play_circle_filled 17:10 На Соборній взялися оновлювати водогін, прокладений понад 100 років тому photo_camera 17:09 «Нива» відкриває сезон домашнім матчем проти львівського «Руху» 16:15 У Вінниці прибрали з вулиць ще дві покинуті автівки. Одна з них вросла в землю і вкрилася іржею photo_camera 15:52 Смертельна ДТП на Юзвинській: загинули водій мотоцикла Ducati та 16-річний пасажир 15:02 Готельний магнат із активами на 1,5 млрд спонсорував армію рф. Хто такий Васін і що пов’язує його з Вінницею 14:03 Затримали дезертира, який хотів втекти до Придністров'я та пропонував прикордонникам $11 000 хабаря 13:40 На позачерговій 83 сесії обласної Ради депутати збільшили фінансування конкурсу «Безпечні стійкі громади» (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:46 Вінниччину атакували двома «Цирконами». Що відомо про нічну атаку play_circle_filled 12:00 Дворкіс вибіг до воротаря: згадуємо, як донецькі втягнули Вінницю у скандал 11:43 Розшукують 17-річну Вероніку Цимбалюк із Гайсинського району 11:23 Вінничани – серед призерів Всеукраїнських пляжних ігор серед команд територіальних громад 11:06 Підприємство незрячих отримало півмільйонну підтримку на встановлення сонячних батарей 10:53 Лоб у лоб на об’їзній Немирова: у ДТП загинули двоє людей, ще троє в лікарні. ОНОВЛЕНО 10:32 Де сьогодні у Вінниці не буде води та світла? Перелік адрес на 30 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up