- Ми вважаємо, що проекти з впорядкування вулиць чи прибудинкових територій є прямим обов’язком влади. А новий, покращений спортивний комплекс здатний змінити життя вінничан на краще, - вважає лідер вінницьких воркаутерів Віталій Ворохоб. - Зараз майданчик в парку має дещо «виснажений» вигляд, а це тому, що користується популярністю. Тут займаються вінничани з ранку до вечора.
За задумкою ініціаторів проекту, оновлений та розширений майданчик допоможе багатьом зекономити на абонементах у спортзал, бо наближається літо, і займатись на вулиці не лише безплатно, а й приємно. Головною ж перевагою після реконструкції стане доступність занять для людей з інвалідністю.
- Проект допоможе людям з інвалідністю розширити своє дозвілля. Конструкція буде зі спеціальними хомутами, які регулюються на будь-яку висоту і дозволяють займатись на тренажерах будь-кому, - каже Віталій.
Ознайомитись із цим та іншими проектами детальніше можна на сайті міськради. Орієнтовна його вартість становить близько 700 тисяч . На цьому ж сайті можна і проголосувати за проект до 10 квітня. Голосування здійснюється на сайті Вінницької міської ради у розділі Бюджет на проекти Громадських ініціатив.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер