Вінничани хочуть започаткувати День Української Хустки. Приєднуйтесь до флешмобу

Вінничани хочуть започаткувати День Української Хустки. Приєднуйтесь до флешмобу
Фото з відкритих джерел

У суботу, 7 грудня 2019 року, відзначатимуть Всесвітній день Української Хустки. Вінничан запрошують приєднатися до флешмобу "Зроби фото з хусткою".

Вінничани ініціюють відзначення "Всесвітнього дня Української Хустки". Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА.

З ініціативою щодо впровадження та щорічного відзначення "Всесвітнього дня Української Хустки" виступили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також народні обраниці, артистки театру і кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України.

Захід покликаний об’єднати жінок різного віку, національностей та соціального статусу у флешмобі "Зроби фото з хусткою", фінал якого заплановано на 7 грудня, коли учасниці презентуватимуть свої світлини.

— Запровадження Всесвітнього Дня Української Хустки на державному рівні викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій, — повідомляють у відомстві.

Урочистості та масштабний флешмоб, який має усі шанси потрапити до книги рекордів України, як захід, який зібрав найбільшу кількість жінок вбраних в українську хустку, проходитимуть з 12:00 до 15:00 у Молодіжному центрі "Квадрат" (вул. Театральна, 15).

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (37)
  • Любомирская Лариса
    Замечательная идея. Думаю Одесса поддержит. Было - бы замечательно создать музей - украинского платка-  в Виннице  или где-то недалеко от Музея Пирогову. Родственница услышав передачу, в новостях готова отдать платок- своей  прабабушки  в музей( родственнице-78, посчитайте сколько лет платку).
  • Любомирская Лариса
    Замечательная идея. Думаю Одесса поддержит. Было - бы замечательно создать музей - украинского платка-  в Виннице  или где-то недалеко от Музея Пирогову. Родственница услышав передачу, в новостях готова отдать платок- своей  прабабушки  в музей( родственнице-78, посчитайте сколько лет платку).
  • Татьяна Рашкован
    Тетяна Рашкован практичний психолог, класний керівник чарівних україночок 10 класу Піщанського НВК - гімназія 😊💝💝
  • Людмила Паславская
    Анастасiя  Паславська 9 рокiв  #ДЕНЬХУСТКИ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Здати кров, не виходячи з офісу: як бізнес Вінниці долучається до порятунку життів 20:33 Бізнес і бюджет: які компанії депутатів Вінницької міськради заробляють на тендерах 20:07 Фантусики з Шарапанівки. Як вівчарки з Вінниччини зимовими витівками підкорюють TikTok play_circle_filled 19:32 Разом у житті й на сцені! Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко 17 січня у Вінниці огорнуть всіх силою кохання play_circle_filled Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 19:02 Тепер не «літають» по трасі: камери в Якушинцях рятують життя і поповнюють бюджет 18:09 Врятували сотні життів і прийняли десятки тисяч пацієнтів — підсумки роботи Вінницького кардіоцентру 17:33 «Вистачить не тільки до чаю»: уже є понад 320 тисяч тонн цукру, але три заводи ще працюють 17:24 Вінницькі школярі відзавтра, 13 січня, повертаються до очного навчання 17:17 Вартість зросла вдвічі: як за чотири роки великої війни у місті змінилися цінники на пальне 17:06 Коли викликати «швидку» взимку, а коли вас переадресують до сімейного — у МОЗ дали роз’яснення 16:07 Померла професорка та колишня проректорка технічного університету Тамара Буяльська 14:57 Державі повернули вісім гектарів землі з археологічною пам’яткою у Сокиринцях 13:47 Чоловік у розшуку опинився в кайданках — патрульні доставили його до ТЦК 12:57 Шестеро травмованих за вихідні: біля Зятковець Toyota врізалася у вантажівку, ще одна ДТП у Комарові 12:24 Вінницькі транспортники замовили три каркаси для виготовлення трамваїв. Яка ціна? photo_camera 12:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 11:42 Газова афера на понад шість мільйонів: посадовцю оголосили підозру 11:40 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 10:49 «Люди не сприймають іншого»: мати Даніеля розповіла про стан сина після побиття в Sky Park play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up