Викинув будівельне сміття на контейнерні майданчики? Сплати 1360 гривень штрафу

Викинув будівельне сміття на контейнерні майданчики? Сплати 1360 гривень штрафу
  • Почали штрафувати вінничан, які викидають будівельне сміття на контейнерні майданчики. По місту проводять рейди.

Ситуація у місті

Почастішали випадки таких порушень. Через постійні скарги вінничан у місті почали проводити спеціальні рейди по перевірці та виявленню порушників.

— Останній кричущий випадок був минулого тижня, коли біля підземного контейнерного майданчика поблизу школи №33 все було буквально завалено будівельним сміттям. Частину якого до всього викинули в підземні баки – ті, хто це зробив, очевидно і не думали, що вони можуть перевантаженням зламати підйомники, — каже начальник «Муніципальної варти» Віталій Чигур. — Тому спільно з комунальними службами та Асоціацією органів самоорганізації населення міста ми розпочали рейди, які будуть проводитись на регулярній основі, щоб навести порядок в цьому питанні. 

Скільки треба заплатити за таке порушення?

Порушників будуть притягати до адміністративної відповідальності – для громадян сума штрафу становить 1360 грн, для юридичних осіб – 1700 грн.

Що робити з будівельним сміттям?

Вивезення будівельного сміття, нагадаємо, не входить в тариф поводження з твердими побутовими відходами. Таку послугу потрібно замовляти самостійно та заплатити за неї. Цим займається компанія «ЕкоВін».

Також можна і самостійно вивезти будівельне сміття.

— Аби самостійно вивезти будівельні відходи на міський полігон ТПВ поблизу села Стадниці потрібно приїхати на КУП «ЕкоВін» (Сабарівське шосе, 7) і придбати талон, який дає право в’їзду на полігон і вивезення відходів. Вартість послуги для  населення обраховується з розрахунку 11,51 грн. за 1 кубічний метр будівельного сміття, а для юридичних осіб -  14,38 грн. за 1 м3. Додаткову інформацію можна отримати за тел. (0432) 53-52-58, — зазначають на сайті міськради.

 

Читайте також:

Перекрита автотраса та «деревопад»: містом пронеслася негода

Магазини з продовольчими товарами відкриватимуться о 7 ранку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ярослав
    Засуньте свій ековін - Смітники ще якось - вони обслуговують, а будівельне сміття - обійдуться.
  • Чудоюдо Монстр
    С такой постановкой вопроса,наверное лучше будет,что бы граждане вывозили сами свой бытовой мусор в Стадницу.Как ведро/пакет/наполнил, так и повёз.Работы дворникам меньше,эковин не перетруждается.Да и территория освободится от мусорок,смотришь там скоро и какойто маги,мега гранд или мол вырастет.
  • Next
    Якби начальник «Муніципальної варти» Віталій Чигур, все робив те що каже, стосовно  штрафів, то бюджет  міста був би золотий. А те що будуть притягати до адміністративної відповідальності – для громадян сума штрафу становить 1360 грн, для юридичних осіб – 1700 грн. -це пусті слова і понти,  бо того немає кому робити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:40 Вінниччина утримує лідерство серед аграрних регіонів України: підсумки року 14:17 Звільнили директора департаменту Вінницької ОВА після ДТП на службовому авто 14:09 Людські долі або Історії Героїв, які після фронту повертаються до життя. Частина п’ята photo_camera 13:11 У Немирові виявили порушників з продажу новорічних ялинок Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 12:41 Гурт ТІК і хор «Леонтович-капела» зірвали овації на «Музичній платформі» у Києві photo_camera 12:11 Артист-легенда! Віктор Павлік у турі Україною зібрав 612 000 гривень для бригади «Червона калина» play_circle_filled photo_camera 12:10 Найяскравіші спортсмени Вінниччини–2025: хто вони? 11:28 Очільник Департаменту оборонної роботи, який на службовому Ford Ranger спричинив аварію, відбувся штрафом 11:00 «Можна втратити дрон. Людину – ні» (соціальна реклама 10:56 На світлофорах і ліхтарях «розтратили» 1,6 мільйона: під підозрою керівник Служби та двоє спільників 10:55 Діти незрячих вінничан отримали святковий подарунок від театралів 10:16 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: перелік адрес 09:46 ДТП на П’ятничанах: службове авто Вінницької ОВА врізалося у газову шафу — що відомо play_circle_filled 09:20 Свята зі смаком: новорічні та різдвяні страви на самовініс від Mc Laud Pub (партнерський проєкт) 09:19 Загинув у свій день народження: у Вінниці прощаються з військовим Геннадієм Назаровим 08:11 Останній день 2025: чим увійшов в історію, традиції та прикмети 31 грудня 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:00 Рік Вогняного Коня: які подарунки краще не класти під ялинку 20:04 Морози і сніг зустрінуть вінничани у останній день року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up