Викинули сміття чи виводите каналізацію до річки? Готуйтесь сплатити до 1700 гривень штрафу

Викинули сміття чи виводите каналізацію до річки? Готуйтесь сплатити до 1700 гривень штрафу

Протягом семи місяців у Вінниці працюватиме робоча група, яка проводитиме перевірки річок та берегів на забруднення. На вінничан, які їх забруднюють, чекає штраф.

Від завтра, 16 квітня, у Вінниці стартує перевірка водних об’єктів та прибережно-захисних смуг щодо їх забруднення.  

Такі перевірки триватимуть до 9 листопада.

— Є деякі вінничани які забруднюють річки, виводячи в них каналізаційні стоки з приватних будинків. А також — влаштовують на прибережних зонах гноярки та сміттєзвалища. Через це якість води погіршується, а це має негативний вплив на здоров’я вінничан, — розповів начальник муніципальної поліції Василь Гайовик.

На таких порушників складатимуть адміністративні протоколи. Штрафи для громадян від 340 до 1360 гривень, а для посадових осіб — від 850 до 1700 гривень.

До речі, про такі порушення можна повідомляти до Ситуаційного центру на VIBER, WhatsApp або Telegram за номером: 067-4-102-101 або ж на «Цілодобову варту» за багатоканальним номером «15-60».

Нагадаємо, у Вінниці також працює 6 мобільних груп, які слідкують за тим, щоб на території міста не спалювали відходи, листя та суху траву — штрафи від 340 до 1360 гривень

До речі, у Ямпільському районі під час прибирання та паління сміття сталася трагедія. Там у багатті загинула 8-місячна дівчинка.

Читайте також:

За чисте довкілля: вінницькі студенти прибиратимуть місто після зими
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera 15:03 Думаєте, що засмагаєте в місті безпечно? Ця помилка може коштувати вам здоров’я 14:08 Забудовник сплатив 750 000 до бюджету Тульчинської громади після позову прокуратури 13:02 «Коли ворог прийде додому, буде вже пізно». Історія інструктора FPV-дронів з 120 бригади play_circle_filled Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 12:42 Синоптики назвали дату, коли на Вінниччині припиняться дощі та потепліє photo_camera 12:05 Оля Полякова потрапила в гучний скандал: співачку звинуватили в богохульстві через «розп’яття» play_circle_filled photo_camera 11:32 Ферма на 500 квадратних метрів горіла у Стрижавці. Тварин встигли врятувати photo_camera 11:05 У Клембівці підліток побив двоюрідного брата на очах у дітей. Справу розслідують як катування 10:03 У Кирнасівці через зарядку телефона загорілося ліжко: жінка отруїлася чадом photo_camera 09:19 Вінниця прощається з підполковником Повітряних сил Романом Вальчуком 08:16 Вітаємо Сергія та Валентина. Свято, іменини, заборони та прикмети 14 червня 21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up