Валентин Наливайченко закликав об’єднатися для захисту вільних і справедливих виборів (Прес-служба «Справедливість»)

Валентин Наливайченко закликав об’єднатися для захисту вільних і справедливих виборів (Прес-служба «Справедливість»)

Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко закликав громадські організації та активістів об‘єднатися для захисту вільного волевиявлення громадян.

Наливайченко виступив за створення об‘єднаного штабу з протидії фальсифікаціям та втручанню у вибори. Про це лідер Руху заявив журналістам одразу після одержання в ЦВК посвідчення кандидата в Президенти України.

«І влада, і українське суспільство, міжнародні партнери України й учасники перегонів мають зробити все від них залежне, щоб президентська кампанія і волевиявлення громадян пройшли прозоро та без будь-якого зовнішнього втручання. Захистимо вільне волевиявлення українців!» — наголосив кандидат у президенти Валентин Наливайченко.

На думку політика, головна загроза для майбутніх виборів президента – це фальсифікації з боку влади. 

«Вимагаю, щоб від сьогодні був створений в державі єдиний штаб, до якого мають увійти всі правоохоронні органи для жорсткого реагування на факти підкупу та інших виборчих зловживань. Головна вимога українців – щоб правоохоронні органи та суди забезпечили невідворотність покарання за порушення на виборах», — підкреслив лідер Руху «Справедливість».

Валентин Наливайченко закликав об’єднатися усі громадські та патріотичні організації: «Тут і зараз маємо започаткувати загальноукраїнський громадський рух «За вільні і справедливі вибори».

«Рух «Справедливість» і наші партнери, а це понад 210 громадських організацій, готові захищати справедливі і вільні вибори», — запевнив кандидат у Президенти України.

Крім того, Валентин Наливайченко запевнив, що міжнародні спостерігачі від ЄС та США також контролюватимуть законність виборчого процесу на цих президентських та парламентських виборах в Україні.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу Від читача 01:20 Наркотики Вищеольчедаїв Загроза Житю Мешканців Села 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera 11:28 Засудили вінничанина, який вербував людей до «Вагнера» 11:02 Цієї ночі 34 ракети та 339 безпілотників тероризували мирні міста України photo_camera 10:06 Перевірте свої адреси: де сьогодні у Вінниці вимкнули воду та світло через ремонти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up