В Україні почалася третя хвиля коронавірусу, можливий жорсткий локдаун — Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля коронавірусу, можливий жорсткий локдаун — Шмигаль
Ілюстративне фото/ Джерело УП
  • За минулу добу в Україні виявили понад десять тисяч нових випадків коронавірусу.
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не виключив запровадження нового локдауну на тлі спалаху захворюваності на коронавірус.

В Україні розпочалася третя хвиля коронавірусу, яка може призвести до нового локдауну. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, відповідаючи на запитання про збільшення кількості виявлених випадків Covid-19.

— Це дуже хвилююче запитання, ми бачимо зростання кількості хворих щодня. На жаль, треба констатувати, що в Україні розпочалася третя хвиля епідемії. Це цифри і статистика, яку ми бачимо і яку не можна протрактувати якось по-іншому, — заявив Шмигаль.

Він нагадав, що низка українських областей уже перебувають в червоній або помаранчевій зоні. І якщо ситуація розгортатиметься в негативному напрямку, то вірогідно доведеться запроваджувати жорсткий карантин по всій Україні.

—  Якщо більша частина областей будуть в червоній зоні, то скоріш за все доведеться повертатися до тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила. Дуже не хотілося б цього робити, тому треба ще раз звернутися до свідомості громадян і сказати: коронавірус нікуди не подівся, — зазначив прем’єр.

Наразі в Україні продовжує діяти так званий адаптивний карантин. Регіони поділили на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони, у яких карантинні обмеження залежать від епідемічної ситуації.

До «червоної» зони наразі віднесені Івано-Франківська, Чернівецька та Житомирська область.

У «помаранчевій» перебувають Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська та Тернопільська області.

Від початку пандемії в Україні загалом виявили уже у 1 374 762 випадки коронавірусу. З них 1 186 873 пацієнтів одужали, 26 591 - померли від ускладнень Covid-19.

На сайті петицій вінницької міської ради, нагадаємо, сьогодні, 4 березня, вінничанка виклала зверення «Посилити карантин у Вінниці!»

— Ситуація з поширенням коронавірусу стає більш гіршою. Вінницька область знаходиться на другій сходинці по захворюваності серед усіх областей по Україні вже більше тижня! Місць в лікарнях області у відділеннях для лікування людей з коронавірусом залишилось дуже мало! — пише Олена Ковальчук.

Опитування

Чи підтримуєте Ви посилення карантину у Вінниці?

Більше інформації про карантин у Вінниці та області читайте у нашій добірці КАРАНТИН.

Нагадаємо, у лютому 170 мешканців Вінниччини померли від ковіду.

 

Читайте також:

На Вінниччині лікарні переповнені пацієнтами з Covid. Скільки коштує лікування?

Вінниччина очолила «ковідний рейтинг». Яка ситуація в Україні на 1 березня?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (14)
  • Rachel Konekt
    На сьогодні немає хвилі грипа, давно забули про корь, яка, ще в тому році бушувала. Ковід з'їв всі інші болячки. Свекор попав в лікарню з підвищеним цукром, а наступного дня вже з ковідом в інфекційному. Живуть вдвох з свекрухою, в свекрухи немає, свекор на пенсії, нікуди не ходив. Знайомий з ковід сидить дві неділі вдома з сім'єю, ковід лише в нього. А як тести на ковід дають позитивний результат при вірусі грипу? То кожна хвиля грипу буде ковідною. Щось брешуть точно, а що то невідомо. Знайомий помер від ковіду, але два роки хворів важкою формою раку. У ковіду всі симптоми грипу, як відрізнити? Крім тесту? В тому році лікарні були переповнені хворими грипом, я особисто відвідувала маму в переповненій лікарні з хворими грипом, ще за місяць до хвилі ковіду
    Вадим Дмитриев reply Rachel Konekt
    С ковидом настолько все сложно, что затарабанив в любую из больниц Винницы с любым другим диагнозом, ковид получаешь в подарок. В любой больнице находится нереально не подхватив ковид.
  • Ольга Шеванюк
    Заженуть людей в жорстокий карантин, а послаблювати будуть при умові вакцинування вакциною, яка діятиме 50/50 та й то з не зрозумілими наслідками для здоров'я людей в майбутньому
  • Galina Panasiuk
    А може люди хворіють,бо через носіння масок організм не отримує достатньо кисню! Наприклад, в Одесі масок не носили і зараз не носять, але показники там у нормі! Совпадєніє?)))
  • Люда Дука Бабенко
    Это обязательно ждать?  А до этого  ничего сделать нельзя?Ну хотя бы школы перевести на дистанционку?Детей много болеет.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:07 Трагедія на воді у Ладижині — потонула 39-річна жінка 11:32 Взяли під варту зрадника, який за десять тисяч зливав росіянам координати українських військових 11:04 ДТП на Замостянській. Водій Mercedes-Benz Sprinter збив 71-річну вінничанку 10:24 Де у Вінниці 14 серпня не буде води та світла. Перелік адрес Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 10:02 Тривожні сигнали з перевірок водопостачання на Вінниччині — порушення виявили у понад 90% об’єктів 09:13 Понад рік вважався зниклим безвісти: Вінниця прощається з 34-річним захисником Романом Неголюком 08:13 14 серпня вшановують преподобного Феодосія Печерського. Що не можна робити цього дня 21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up