В штабі Повітряних Сил – день відкритих дверей

В штабі Повітряних Сил – день відкритих дверей
Відкриття нового експонату військово-історичного музею Повітряних Сил – першого вдалого реактивного літака Міг-15 – відбудеться завтра, четвертого червня, на честь 90-річчя від Дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Кожедуба.

Цей видатний льотчик очолив групу авіаторів на МіГ-15-тих, які захищали небо корейців від нальотів американців.
Всі мешканці міста, бажаючі побачити урочистості та поспілкуватися з кращими вінницькими військовими льотчиками, можуть вільно пройти та територію штабу Повітряних Сил, що на Червоноармійській, 105, адже завтра тут – день відкритих дверей.
Програмою заходу, що розпочнеться о 14.45, заплановані виступи оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, дитячих творчих колективів міста Вінниці. В цей час і відбудеться урочиста церемонія відкриття пам’ятного експонату та меморіальної дошки на честь маршала авіації Івана Кожедуба.
Як пообіцяли організатори, у заході візьмуть участь командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Іван Руснак та його заступник - начальник авіації. Ще - кращі військові льотчики, керівництво Вінницької області та міста, ветерани війни та Збройних Сил України.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Anonymous
    а все таки исправили "первый реактивный в мире" на "перший вдалий реактивний"))))))))))
  • Anonymous
    Військово історичний музей Повітряних Сил України, це дійсно дуже видовищне місце. Там виставлені на огляд військові літаки, вертольоти, ракети і цілі комплекси. Шкода що день відкритих дверей там буває дуже рідко. Раджу батькам повести туди своїх дітей, особливо хлопчиків, хто знає, можливо після огляду цього музею, колись появиться вінничанин - космонавт.
    Anonymous reply Anonymous
    Угу... Киеве ужо один космонавт есть. И нам такого? Спасибки. Нам Вовы хватает.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:40 Виграли Євро і Blackpool Dance Festival: підкорили найпрестижніший турнір з бальних танців photo_camera 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 27 квітня по 4 травня, які ви могли пропустити 20:11 Допомагати серцем: медсестра з Бершаді розповіла про свою роботу 19:26 Собака на прив'язі: коли це вважається нормою, а коли — порушенням закону Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 19:07 Від прибуткового дому до навчальних закладів: історія триповерхової будівлі на розі у Вінниці photo_camera 18:04 Кишкові інфекції наступають. Як не захворіти через їжу? 17:19 Трипільці й давні поселення — на Вінниччині з’явилися нові пам’ятки 16:45 Родимка злоякісна чи ні: проста інструкція, як перевірити себе вдома 16:07 Маленькі сурикати і страусенята — у вінницькому зоопарку з'явилося поповнення photo_camera 15:11 Іграшка може бути небезпечною. Що важливо перевірити перед покупкою 14:41 Ромчику подарували квартиру. Хлопчик, який вижив після удару РФ по Вінниці, розповів про мрії та плани 14:11 Кліщі прокинулися майже всі одночасно — у регіоні фіксують випадки хвороби Лайма photo_camera 13:05 Перевищив термін: на Вінниччині виявили іноземця-порушника 12:31 Горів дитячий атракціон у Вінниці та ще 18 об’єктів в області photo_camera 12:17 «Для мене ніхто не зробив стільки кроків»: Марина Боржемська насолоджується новими стосунками photo_camera 11:04 Медик-ветеран із Теплицької громади знову рятує людей 10:46 Мікроавтобус протаранив магазин, в іншій ДТП загинув водій photo_camera 10:01 Патронатна родина прийняла хлопчика: у Вінниці дитину тимчасово влаштували в сім’ю 09:06 Жили в родинах і навчались у гімназіях: як вінницькі школярі їздили до Німеччини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up