В електронній черзі до садочка батькам з «mail.ru» потрібно змінити пошту

В електронній черзі до садочка батькам з «mail.ru»  потрібно змінити пошту

Через заборону «mail.ru»  батькам, які мають таку електронну адресу, потрібно змінити поштову скриньку.  Це потрібно для того, щоб батьки своєчасно отримали інформацію про зміну статусу заявки в черзі до дитячого садочку. 

В Вінниці впровадили електронну реєстрацію до дитячих садочків. До неї вносять заявки з моменту отримання свідоцтва про народження дитини. 

Батькам повідомляють на електронну пошту про статус заявки в електронній черзі.

Оскільки в Україні ввели заборону російських  ресурсів,  в тому числі «mail.ru», батькам, які вказали таку електронну пошту під час реєстрації дитини до садочку, потрібно внести зміни в свої дані.

«У такому випадку батькам потрібно створити нову поштову скриньку і надіслати на адресу [email protected] , додавши номер свідоцтва про народження дитини, стару та нову електронні адреси. Це дозволить своєчасно інформувати батьків про зміну статусу заявки», – каже директор департаменту освіти Оксана Яценко.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • українка
    Известный украинский блогер и журналист Денис Казанский на своей странице в Facebook объяснил, почему люди любят Вконтакте и пользуются этой соцсетью. Происходит это совсем не от большой любви к России. Есть три главных причины. Там есть бесплатная музыка, причем выбор огромен, можно найти практически любой раритет. Там есть большой видеоархив. В том числе видео, которые удаляются с ютуба по разным причинам.



    И, главное, подчеркивает Денис Казанский, почти нет цензуры и беспредельных банов, которые в Фейсбуке дошли уже до маразма. «Меня лично несколько раз банили на месяц за вполне безобидные посты, просто из-за массовых жалоб. Очевидно, что Фейсбук не может полноценно заменить Вконтакте, потому что не имеет таких опций», – написал журналист.



    По его словам, отсюда напрашивается вывод – прежде чем запрещать Вконтакте, нужно создать некий его заменитель, который бы позволил людям получать похожий продукт. Пока такого продукта не будет, граждане все равно будут пользоваться Вконтакте. Реально ли создать некую украинскую копию, которая бы в целом могла бы стать заменителем Вконтакте и собрать несколько миллионов пользователей в Украине? По мнению блогера, такая задача вполне посильна какому-нибудь олигарху. С оригиналом такой продукт никогда не сравнится, но на локальном уровне в существующих условиях вполне может зайти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:14 Громади Вінниччини отримують трагічні звістки: стало відомо про загибель ще 12-ти воїнів 13:40 Понад сотня зіткнень: ворог тисне під Покровськом та Костянтинівкою photo_camera 13:37 Вінниця мала більше 8 мільярдів гривень у 2025 році. На що їх витратили? 12:07 На вулиці Мазепи під час пожежі знайшли тіло чоловіка Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 10:36 Солодкий дим із гірким фіналом: судитимуть жінок за нелегальну торгівлю рідинами для вейпів 10:31 Де у Вінниці сьогодні можуть вимкнути воду, світло та гарячу воду 10:00 Релакс, драйв чи театр? Куди піти у Вінниці на 8 березня (партнерський проєкт) 09:06 Навічно 49: сьогодні Вінниця проводить у вічність оборонця Дмитра Джигириса 08:38 У цей день вітайте Марка та Давида. Історія, заборони та прикмети 5 березня 21:01 Повне відновлення кровотоку після інсульту: в «Пироговці» провели надскладну операцію photo_camera 20:32 Які психічні розлади можуть бути підставою для виключення з військового обліку? Пояснює адвокат play_circle_filled 20:04 Під час перевірки АЗС у Вінниці виявили недоліки 19:05 Фатальна чарка. На Томашпільщині чоловік до смерті забив 33-річного односельця 18:18 Чи вистачає середньої зарплати на повноцінне життя у Вінниці? Ми порахували 18:04 «Бізнес» на інвалідності: поліція затримала спільника родини лікарів, що торгувала довідками photo_camera 17:10 Справа про 40 «забутих» мільйонів: подружжя депутатів постане перед судом 16:12 На Дністрі затримали трьох чоловіків, які намагалися перетнути кордон на човні play_circle_filled 16:06 Ціни на пальне полізли вгору: яка зараз вартість на АЗС та що прогнозують експерти 16:02 П'ять бригад у Вінниці латають найбільш розбиті ділянки доріг photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up